اخبار ارز دیجیتال

بلاک‌افزار به اتهام ارائه نادرست عملکرد ماینر شکایت کرد

شاکیان ادعای ضرر و زیان ۲۵۰۰۰۰ دلاری دارند و خواهان جبران خسارت و مجازات هستند.

Faes & Company مستقر در لندن در ۱۷ دسامبر علیه شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Blockware Solutions LLC شکایت کرد و ادعا کرد که توانایی های عملکرد ماینرهای خود را نادرست معرفی کرده است و قدرت کافی برای روشن نگه داشتن ماشین ها ارائه نمی دهد. ادعای عدم دسترسی داشت.

شاکیان ادعای ضرر و زیان ۲۵۰۰۰۰ دلاری دارند و خواهان جبران خسارت و مجازات هستند.

بر اساس این شکایت، طرفین در اکتبر سال ۲۰۲۱ قراردادی را برای Faes برای خرید ۵۲۵۰۰۰ دلار ماینرهای بیت کوین و خدمات میزبانی مرتبط منعقد کردند. به عنوان بخشی از این معامله، Blockware ماینرهای Faes را در یکی از امکانات سرور خود میزبانی خواهد کرد. ظاهراً امکانات سرور متعلق به و با هزینه های میزبانی ماهانه و هزینه های انرژی اداره می شود.

مرتبط: شرکت عمومی استخراج بیت کوین با بدهی جمعی ۴ میلیارد دلاری مواجه است

با این حال، شاکیان ادعا می کنند که در زمان توافق، Blockware “در واقع مالکیت یا بهره برداری از تاسیسات میزبان ماینرها را نداشت و نمی توانست به طور قابل اعتماد این کار را انجام دهد.”

علاوه بر این، تا جایی که Blockware به امکانات شخص ثالث برای میزبانی و مدیریت ماینرها دسترسی داشت، امکانات فاقد قدرت قابل اعتماد بود (شاید به دلیل محدودیت‌های قراردادی با تامین‌کنندگان انرژی). یا “کاهش”. در نتیجه، ماینرهای Faes تحت مدیریت و کنترل Blockware، به دلیل کمبود برق، از کار افتادن طولانی‌مدت و عدم کارکرد را تجربه کردند که منجر به از دست دادن قابل توجه درآمد شد. “

Faes همچنین به شکایتی اشاره می‌کند که به تسهیلات Blockware دستور می‌دهد در ژانویه زمانی که بیت‌کوین (BTC) بیش از ۴۵۰۰۰ دلار ارزش داشت، ماشینی را تحویل و میزبانی کند. با این حال، دکل تنها در ماه آوریل آنلاین شد. در این دادخواست همچنین آمده است:

مشکلات خرابی تقریباً دو روز پس از آنلاین شدن ماینرهای Faes آغاز شد و تا سال ۲۰۲۲ ادامه یافت، که منجر به شکایات و بلیط‌های پشتیبانی متعدد توسط Faes شد. امکانات آن، از جمله امکاناتی در پنسیلوانیا که ماینرهای Faes در آن میزبانی می‌شوند، در ۹۰ روز گذشته به طور مداوم ۱۰۰% آپتایم را نشان داده‌اند. “

در این شکایت آمده است که علیرغم نمایش “۱۰۰٪ زمان کار”، سابقه حادثه “تقریباً ۵۰ روز کاهش طولانی برق” را در تاسیسات پنسیلوانیا در ماه های سپتامبر و اکتبر نشان می دهد.

Blockware Solutions بلافاصله به درخواست Cointelegraphs برای اظهار نظر پاسخ نداد.

شرکت های استخراج بیت کوین به شدت تحت تاثیر زمستان کریپتو و هزینه های سرسام آور انرژی قرار گرفته اند. بر اساس شاخص هاشرات، تنها ۱۰ بدهکار برتر استخراج بیت کوین در مجموع حدود ۲.۶ میلیارد دلار بدهکار هستند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا