اخبار ارز دیجیتال

Blocktrade SKAi2 را برای پرداخت های رمزنگاری فوری در خرده فروشی ادغام می کند

به لطف یک ویژگی جدید، هر کارآفرین اکنون می‌تواند پرداخت‌ها را در چندین ارز دیجیتال بپذیرد و فوراً فیات را در حساب خود دریافت کند. با این همکاری جدید، بیت کوین (BTC) و ده ها آلت کوین اصلی به مشتریان Blocktrade می آیند.

همکاری Blocktrade x SKAi2 آغاز شد. پرداخت ها اکنون با بیش از ۶۰ ارز دیجیتال پشتیبانی شده انجام می شود

Blocktrade، یک بازار و پلت فرم معاملاتی پیشرفته، یک نسخه بزرگ را اعلام کرد که پرداخت های رمزنگاری را به تجارت الکترونیک می آورد. با همکاری ارائه‌دهنده فناوری SKAi2، مشتریان اکنون می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایل Blocktrade با بیش از ۶۰ ارز دیجیتال مختلف پرداخت کنند.

برای جشن آغاز این همکاری معنادار، تیم Blocktrade یک کمپین بازپرداخت محدود راه اندازی کرده است. برای هر خریدی که از طریق این برنامه انجام شود، کاربران بسته به ارز رمزپایه مورد استفاده برای پرداخت، ۵ درصد وجه نقد دریافت خواهند کرد، همچنین تا ۲۵ درصد بازگشت نقدی اضافی در BTEX، ارز دیجیتال بومی Blocktrade دریافت خواهند کرد.

کریستین نیدرمولر، مدیر عامل Blocktrade بر اهمیت برنامه شریک برای برنامه از نظر بازاریابی و توسعه فناوری تأکید می کند:

این یک دستاورد برجسته برای Blocktrade است زیرا ما ویژگی “پرداخت با بلاک ترید” را با همکاری SKAi2 معرفی می کنیم. این ویژگی امکان ادغام یکپارچه ارزهای دیجیتال را در تراکنش‌های زندگی روزمره فراهم می‌کند که گام مهمی در جهت پذیرش انبوه رمزارزها خواهد بود. ما سخت‌افزار پایانه پرداخت نوآورانه را با نرم‌افزار پیشرفته ترکیب می‌کنیم تا راه‌حلی ساده را به تاجران و تجربه‌ای جذاب برای مصرف‌کنندگان ارائه دهیم.

SKAi2 یک سیستم پایانه نقطه فروش نسل بعدی را برای خرده فروشان معرفی می کند که به بازرگانان امکان پذیرش تراکنش های ارز دیجیتال و همچنین پرداخت های سنتی مانند کارت های اعتباری و نقدی را می دهد.

Blocktrade 4.0 انتظار دارد ۱۰۰۰۰ فروشنده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ وارد شوند.

فرصت‌هایی که این ادغام ایجاد می‌کند در تضاد با راه‌حل‌های رقیب است که نه تنها کند هستند، بلکه بسیار دست و پا گیر و غیرقابل اعتماد هستند. خرده‌فروشان اغلب به دلیل نرخ‌های مبادله بی‌نظیر اکثر توکن‌های رمزنگاری آسیب دیده‌اند.

پرداخت با Blocktrade در حال حاضر با به روز رسانی Blocktrade 4.0 در حال اجرا است و انتظار می رود تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ توسط ۱۰۰۰۰ بازرگان پذیرفته شود و تا پایان سال به بیش از ۱۰۰۰۰۰ بازرگان افزایش یابد.

در ژانویه ۲۰۲۴، Blocktrade ابزارهای خود را هم به صورت آنلاین (از طریق AMA با جوامع مختلف منطقه ای) و هم به صورت آفلاین (در یک نمایشگاه اروپایی) به نمایش می گذارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا