اخبار ارز دیجیتال

Blockstream 125 میلیون دلار برای تامین مالی عملیات استخراج بیت کوین گسترده جمع آوری می کند

ماینرهای بیت کوین در طول بازار نزولی تحت فشار زیادی بودند. با این حال، Blockstream می‌گوید که مشتریان میزبانی سازمانی انعطاف‌پذیرتر هستند.

Blockstream، یک شرکت زیرساخت دارایی دیجیتال، 125 میلیون دلار برای تامین مالی سرویس هم‌محل ماینینگ بیت کوین (BTC) خود جمع‌آوری کرده است.

Blockstream در 24 ژانویه اعلام کرد که تامین مالی 125 میلیون دلاری توسط یک اوراق قرضه قابل تبدیل و یک وام تضمین شده تامین شده است. بازارهای سرمایه کوهن و کوهن، بخشی از گروه مالی JVB، به Blockstream در مورد معامله مشاوره دادند.

این بودجه به Blockstream اجازه می دهد تا ظرفیت استخراج خود را برای مشتریان میزبانی سازمانی گسترش دهد. به گفته این شرکت، این بخش در مقابل نوسانات قیمت بیت کوین در مقایسه با به اصطلاح ماینرهای پروپ «مقاوم» است. Blockstream گفت: این بخش اخیر “مستقیماً در معرض نوسانات قیمت بیت کوین و حاشیه های فشرده است.”

اریک سونسون، رئیس و مدیر مالی Blockstream گفت:

مربوط: BlockFi 160 میلیون دلار در وام های استخراج کننده بیت کوین می فروشد: گزارش

بازار نزولی طولانی ارزهای دیجیتال، که با چندین ورشکستگی برجسته که با فروپاشی FTX به اوج خود رسید، بر ماینرهای بیت کوین فشار زیادی وارد کرد. در ماه دسامبر، غول استخراج بیت کوین Core Scientific پس از کاهش شدید درآمد خود، 11 ورشکستگی را ارائه کرد.

عملیات معدنی Greenridge در ماه دسامبر پس از دریافت 74 میلیون دلار راه نجات از گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک، از ورشکستگی اجتناب کرد.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، بدترین روزها برای ماینرهای بیت کوین ممکن است پشت سر ما باشد زیرا هشرت تثبیت می شود و حاشیه سود به تدریج تا پایان سال 2022 بهبود می یابد. .

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا