اخبار ارز دیجیتال

BlockSec جعبه ابزار تست مشارکتی را برای زنجیره های چنگال خصوصی اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این جعبه ابزار به توسعه دهندگان و محققان امنیتی اجازه می دهد تا تراکنش ها را از طریق زنجیره های فورک خصوصی که از شبکه اصلی اتریوم کنترل می شوند، آزمایش، تجزیه و تحلیل و اشکال زدایی کنند.

BlockSec، یک شرکت فناوری امنیت بلاک چین، ابزار جدیدی را معرفی کرده است که آزمایش مشترک زنجیره‌های خصوصی و شماره‌های بلوک «فشار گرفته شده از هر موقعیت (تراکنشی)» را در شبکه اصلی اتریوم ممکن می‌سازد.

این جعبه ابزار برای توسعه دهندگان و محققان امنیتی “Phalcon Fork” نام دارد و توسط BlockSec در ۱۴ آوریل منتشر شد.

Phalcon Fork در نظر گرفته شده است که به شما کنترل بیشتری بر کارهای انجام شده در شبکه آزمایشی خود مانند آزمایش، تجزیه و تحلیل و اشکال زدایی تراکنش ها بدهد.

BlockSec در کتابچه راهنمای کاربر خود اعلام می‌کند که این کنترل اضافی از آنجا ناشی می‌شود که می‌تواند به راحتی هر موقعیت (تراکنش) و شماره بلوک را جدا کند و «خدمات و وضعیت‌های» خاصی را از شبکه اصلی اتریوم حفظ کند. من اینجا هستم.

در مقایسه با راه حل های سنتی مانند گورلی […] Phalcon Fork دارای مزایای زیر است: این سرویس‌ها و وضعیت را از شبکه اصلی ادامه می‌دهد و ادغام سریع و اشکال زدایی با سایر قراردادهای DeFi را تسهیل می‌کند. [And maintain] شما کنترل کاملی بر روی اطلاعات بلوک دارید (مهر زمان، BaseFee، MixDigest و غیره)،” در دفترچه راهنمای کاربر Phalcon Fork آمده است.

این جعبه ابزار به کاربران اجازه می‌دهد موقعیت‌های بلاک چین خاص را ذخیره کنند، از ویژگی‌هایی مانند عکس‌های فوری استفاده کنند و آن‌ها را به دلخواه در طول فرآیند آزمایش بازیابی کنند. یک عکس فوری اساساً تراکنش‌هایی را که توسط کاربر در یک زمان خاص انجام و اجرا می‌شود، ثبت می‌کند.

ویژگی Snapshot به ویژه در دو حالت مفید است: اگر کاربر بخواهد یک اسکریپت آزمایشی را چندین بار اجرا کند، می‌تواند به سادگی به عکس فوری اصلی برگردد و اسکریپت را دوباره اجرا کند. [Or] اگر کاربر بخواهد وضعیتی را ذخیره کند و بعداً به آن بازگردد، می‌تواند یک عکس فوری ایجاد کند و بعداً به این عکس فوری برگردد.”

Phalcon Fork همچنین دارای شیرآلاتی است که به کاربران امکان می‌دهد شبکه فورک رایگان اتر (ETH) را دریافت کنند و تراکنش‌ها را روی زنجیره‌های خصوصی انجام دهند.

برای تعامل مستقیم با زنجیره و اجرای تراکنش ها، Phalcon Fork یک گره به نام گره فراخوانی روش از راه دور (RPC) ارائه می دهد. چنگال RPC، با چارچوب های توسعه سازگار با ماشین مجازی اتریوم مانند Hardhat، Foundry، Remix یا افزودن به MetaMask.

در حال حاضر، کاربران فقط می‌توانند از شبکه اصلی اتریوم جدا شوند، اما در آینده به پشتیبانی از بلاک چین‌های اضافی مانند زنجیره هوشمند Binance و Arbitrum اشاره شده است.

پشتیبانی از بلاک چین قلدری اضافه شد.منبع: توییتر

آوریل ماه مهمی برای توسعه دهندگان اتریوم بود، زیرا هارد فورک مورد انتظار Shapella در تاریخ ۱۲ آوریل با موفقیت در شبکه اصلی اتریوم منتشر شد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این ارتقا به اعتباردهندگان اتریوم اجازه می‌دهد تا ETH سهام خود را از زنجیره بیکن خارج کنند.

مربوط: تخمین زده می‌شود که کمتر از ۱٪ از ETH سهام پس از Shapella فروخته شود: Finance Redefined

این حرکت تحت تاثیر قیمت مثبت اتر (ETH) قرار گرفت، که شاهد افزایش حدود ۱۲ درصدی دارایی از ۱۲ آوریل به ۲۰۹۲ دلار در زمان نگارش این مقاله بود.

نمودار قیمت ETH به مدت ۷ روز. منبع: CoinGecko

مجله: ZK Rollup “پایان بازی” برای مقیاس بندی بلاک چین است، بنیانگذار Polygon Midenنویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا