🚨 اخبار ارز دیجیتال

BlockGuard با Masterblox برای بهبود مدیریت دارایی در DeFi همکاری می کند

پلتفرم BlockGuard که برای پر کردن شکاف بین مدیریت نقدینگی TradFi و DeFi طراحی شده است، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با یک تراکنش واحد، پرتفوی خود را در بین ارزهای دیجیتال مختلف متنوع کنند.

BlockGuard و Masterblox شروع به همکاری کردند

بر اساس بیانیه مشترک دو تیم بلاک چین، BlockGuard، یک محصول نوآورانه مالی غیرمتمرکز (DeFi) با تمرکز بر مدیریت دارایی، به طور رسمی با Masterblox، شریک فوق مقیاس‌سنجی Web3 مستقر در دبی، همکاری کرده است.

پلتفرم سرمایه گذاری با محوریت BlockGuard DeFi مشتریان خود را با ابزارهای مختلفی برای کمک به سرمایه گذاران برای مشارکت در بازار ارزهای دیجیتال مجهز می کند.

اینها شامل ابزارهای ساخت و برنامه ریزی پرتفولیو، صندوق های منتخب با پشتیبانی Prospector یا The Reserve و BG Fund است که به سه دسته تقسیم می شود.

مدیر عامل Masterblox، کارلوس پرادا، در مورد این مشارکت، بر اهمیت انتشار مشترک برای همه علاقه مندان به DeFi تأکید کرد:

ما هیجان زده هستیم که با BlockGuard، شرکتی که تعهد ما به نوآوری و رشد در فضای DeFi را به اشتراک می گذارد، به نیروها بپیوندیم. این مشارکت به ما این امکان را می‌دهد تا با تقویت پلتفرم BGWM و Prospector NFT با خدمات پیشرفته خود، از نقاط قوت خود استفاده کنیم. هدف ما با هم تعریف مجدد تجربه DeFi با ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کارآمدتر و مطمئن‌تر به کاربران است.

بسته به طراحی استراتژی ریسک/پاداش برای یک کاربر خاص، مشتریان می توانند صندوق میانی (کمترین ریسک)، صندوق رشد (ریسک متوسط) یا صندوق تهاجمی (بالاترین ریسک) را انتخاب کنند.

پلت فرم مدیریت دارایی BlockGuard (BGWM) عملکرد جدیدی دریافت می کند

تحت این همکاری، Masterblox تخصص منحصر به فرد خود را در تسریع پروژه های Web3 از طریق افزایش مقیاس و هک رشد سرمایه گذاری می کند.

همکاری بین BlockGuard و Masterblox نقطه عطف مهمی در توسعه خدمات DeFi است.

ادغام سیستم‌های پیشرفته Masterblox به BlockGuard اجازه می‌دهد تا قابلیت‌های پلتفرم BlockGuard Asset Management (BGWM) را افزایش دهد و تجربه کاربری یکپارچه‌تر و کارآمدتر با بهبود سرعت تراکنش، امنیت و دسترسی به مجموعه گسترده‌تری از شبکه‌های بلاک چین را ارائه دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا