🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک‌فای از پول مشتری برای خرید ۳۰ میلیون دلار بیمه استفاده کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

BlockFi جمعه گذشته گفت که فروش پلتفرم وام رمزنگاری خود ممکن است ارزشی برای طلبکاران ایجاد نکند.

طلبکاران ناامید وام دهنده ورشکسته کریپتو BlockFi شکایت جدیدی را علیه آخرین طرح بازسازی این شرکت ارائه کرده اند.

۱۲ مه، BlockFi مشخص شده است پرونده ای در دادگاه ورشکستگی فدرال در ترنتون، نیوجرسی شامل یک طرح سازماندهی مجدد تحت فصل ۱۱ است. او گفت که این شرکت نزدیک به ۱.۳ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار برتر خود بدهکار است، بنابراین فروش BlockFi ممکن است ارزش کافی برای طلبکاران خود ایجاد نکند.

در پاسخ، طلبکاران BlockFi یک شکایت جداگانه در دادگاه در ۱۵ مه ارائه کردند و ادعا کردند که BlockFi عمدا اقداماتی را برای به تاخیر انداختن محاکمه انجام داده است.

طلبکاران BlockFi، به نمایندگی از شرکت حقوقی Braun Rudnick، خاطرنشان کردند که BlockFi قبل از اعلام ورشکستگی در پایان نوامبر ۲۰۲۲، حدود ۲۴۰ میلیون دلار ارز دیجیتال فروخته است. وام دهندگان تاکید کردند که وام دهندگان کریپتو دارایی ها را با “قیمت های پایین” می فروختند و دلیل آن بازار بزرگ بود. رکود اقتصادی پس از ورشکستگی FTX

اعتبار دهندگان می گویند این یک “تصمیم بسیار بد” بود که تقریباً تمام ارزهای دیجیتال داخلی را در نوامبر ۲۰۲۲ نقد کنند و ادعا می کنند که این تصمیم در ماه های بعد بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای آنها هزینه داشته است. طلبکاران همچنین به «پیامدهای مالیاتی غیر ضروری و نامطلوب» اشاره کردند و خاطرنشان کردند که قیمت فروش ربطی به ورشکستگی ندارد. در اسناد تشکیل پرونده آمده است:

با توجه به اینکه تخمین معقولی برای رفع هزینه این ورشکستگی در ۲۴۰ میلیون دلار وجود ندارد، فروش ۲۴۰ میلیون دلاری ارز دیجیتال هرگز نمی تواند به طور منطقی با نیازهای مالی ورشکستگی مرتبط باشد.

مشتریان BlockFi همچنین گفتند که این شرکت ۲۲.۵ میلیون دلار از سرمایه آنها را برای خرید ۳۰ میلیون دلار بیمه نامه استفاده کرده است. به گفته طلبکاران، این اتفاق اندکی پس از فروش دارایی های دیجیتال BlockFi و قبل از اعلام ورشکستگی رخ داد.

مربوط: SEC جریمه ۲۲ میلیون دلاری علیه LBRY را اصلاح کرد و به جای آن به دنبال ۱۱۱۰۰۰ دلار است

“BlockFi با فروش همه چیز قبل از دادخواست، بودجه تقریباً نامحدودی به خود اختصاص می دهد و در برابر فرآیند ذاتاً خصمانه ورشکستگی، بدون “نقاط عطف معمول” DIP یا سفارشات با پشتوانه نقدی مصون است. من توانستم این طولانی و بحث برانگیز را دنبال کنم. مورد تا زمانی که من فکر می کنم مناسب است. طلبکاران نوشتند.

شاکیان از دادگاه خواسته اند تا دارایی های اموال را در دستان جدید قرار دهد و در اسرع وقت به دعوی خاتمه دهد. طلبکاران بار دیگر خاطرنشان کردند که به نظر نمی رسد چنین سناریویی با دستور کار دعاوی بدهکاران مناسب باشد.

BlockFi بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. این مقاله تا دریافت نظرات جدید به روز خواهد شد.

مجله: کریپتو توییتر فایر تالار مشاهیر: XRP-Pro-وکیل جان دیتون “BTC 10x، ETH 4x”نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا