اخبار ارز دیجیتال

BlockFi 160 میلیون دلار در وام های استخراج کننده بیت کوین می فروشد: گزارش

آخرین مهلت پیشنهاد دهندگان برای ارائه پیشنهادات خود برای وام های پشتیبانی شده توسط دستگاه های بیت کوین تا ۲۴ ژانویه تعیین شده است.

طبق گزارش‌ها، شرکت قرض‌دهی کریپتو فروپاشی BlockFi در حال برنامه‌ریزی برای فروش وام ۱۶۰ میلیون دلاری با پشتیبانی حدود ۶۸۰۰۰ دستگاه استخراج بیت‌کوین به عنوان بخشی از روند ورشکستگی است.

طبق گزارش ۲۴ ژانویه بلومبرگ، دو نفر “با اطلاع از موضوع” ادعا می کنند که BlockFi فرآیند فروش وام را سال گذشته آغاز کرده است.

وام دهنده ارزهای دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲ برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد و دلیل سقوط آن را قرار گرفتن در معرض صرافی ارزهای دیجیتال از بین رفته FTX عنوان کرد.

با این حال، برخی از این وام‌ها قبلاً از آن زمان معوق بوده‌اند و ممکن است با توجه به کاهش قیمت تجهیزات استخراج بیت‌کوین، وثیقه کم باشد. ۲۴ ژانویه آخرین روز برای پیشنهاد دهندگان برای ارائه پیشنهادات وام است.

در اظهار نظری به کوین تلگراف، هریسون دل، وکیل رمزارز، مدیر شرکت حقوقی استرالیایی Cadena Legal، گفت که اگر ارزش تجهیزات استخراج بیت کوین که به عنوان وثیقه استفاده می شود کمتر از ارزش وام باشد، وام «دیگر ارزش ندارد. کاغذ برای BlockFi.”

دل می گوید افرادی که برای بدهی مناقصه می کنند، به احتمال زیاد وصول بدهی هایی هستند که «یک دلار و یک سنت» خرید می کنند.

او افزود که احتمالاً «مدیران بلاک‌فای فقط می‌توانند این دارایی‌ها را با فروش بدهی خود بازیابی کنند».

دل همچنین پیشنهاد می‌کند که این تازه شروع چیزی است که برای صنعت ارزهای دیجیتال در راه است. او گفت:

“این تازه شروع فروش دارایی های BlockFi و سایر شرکت های رمزنگاری در ورشکستگی فصل ۱۱ ایالات متحده است.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با Blockphi تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

طبق یک پرونده ورشکستگی در نوامبر ۲۰۲۲، BlockFi بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار دارد.

طبق گزارشات، در طول ورشکستگی، BlockFi 239 میلیون دلار از دارایی های رمزنگاری خود را برای پوشش هزینه های ورشکستگی فروخت و هشدار داد که حدود ۷۰ درصد از کارمندان خود شغل خود را از دست خواهند داد.

مربوط: تشکیل پرونده ورشکستگی BlockFi باعث واکنش گسترده تر جامعه می شود

در اوایل این هفته، BlockFi در بیانیه ای در ۲۳ ژانویه از دادگاه درخواست کرد تا بودجه ای را برای اعطای پاداش به کارمندان کلیدی برای حفظ آنها در میان رسیدگی های ورشکستگی فصل ۱۱ ارائه کند.

مگان کراول، مدیر ارشد منابع انسانی BlockFi، در دادگاه گفت که بعید است این شرکت کارمندان خود را بدون انگیزه های مالی حفظ کند.

کراول گفت که این احتمال وجود دارد که بسیاری از کارکنان شرکت را بدون غرامت رقابتی ترک کنند، که پیامدهای مالی بیشتری برای شرکت در آینده خواهد داشت.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا