اخبار ارز دیجیتال

BlockFi از بانک FTX به دلیل سهام Robinhood آزاد شد

BlockFi از شرکت سرمایه گذاری Bankman-Fried می خواهد که سهام Robinhood را به عنوان وثیقه تحویل دهد، که آن را به عنوان بخشی از تعهد پرداخت می کند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتوهای تازه ورشکسته BlockFi از شرکت هلدینگ Sam Bankman-Fried، Emergent Fidelity Technologies، به خاطر سهام Robinhood که در اوایل نوامبر به عنوان وثیقه تعهد شده بود شکایت کرد.

این شکایت در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه نیوجرسی در ۲۸ نوامبر، ساعاتی پس از تشکیل پرونده BlockFi برای ورشکستگی فصل ۱۱ در همان دادگاه، ثبت شد.

به عنوان بخشی از قرارداد تعهد ۹ نوامبر، BlockFi تأیید کرد که با برنامه پرداخت با BlockFi که ظاهراً Emergent نتوانسته است آن را پرداخت کند، موافقت کرده و طبق پرونده، وثیقه درآمد Emergent را درخواست کرده است.

BlockFi وثیقه را به عنوان “شامل بخشی از سهام عادی خود” نامگذاری کرد.

در ماه مه، Bankman-Fried 7.6 درصد از سهام کارگزاری آنلاین Robinhood را به دست آورد و در مجموع ۶۴۸ میلیون دلار از سهام Robinhood را از طریق Emergent Investments خریداری کرد.

مربوط: FTX Demise به کنجکاوی درباره Sam Bankman-Fried دامن می زند، Google Data Shows

BlockFi یکی از آخرین شرکت هایی است که پس از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX اعلام ورشکستگی کرده است.

این شرکت کریپتو ابتدا نگهداری اکثر دارایی‌هایش در FTX در اوایل این ماه را رد کرد، اما همچنین اعتراف کرد که “قرار گرفتن قابل توجهی” با FTX داشته است.

BlockFi در پرونده ورشکستگی خود اعلام کرد که دارایی بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار با بدهی های مشابه و بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار دارد.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا