اخبار ارز دیجیتال

BlockFi قصد دارد در 11 ژانویه دارایی ها و بدهی ها را در دعوی ورشکستگی ثبت کند

این شرکت ادعا کرد که از اکتبر 2022، اعضای تیم مدیریت BlockFi ارزهای دیجیتال را از این پلتفرم خارج نکرده اند.

BlockFi، یک شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که اطلاعات مربوط به دارایی ها و بدهی های خود و همچنین پرداخت های دریافتی قبل از اعلام ورشکستگی در ماه نوامبر را افشا خواهد کرد.

در یک موضوع توییتر در تاریخ 9 ژانویه، BlockFi گفت ارائه ای به ذینفعان ارائه شد که جزئیات برنامه های پرونده های دادگاه آینده و مروری بر روند ورشکستگی را شرح می داد. این وام دهنده گفت که بلافاصله پس از جلسه اولیه ورشکستگی خود در نوامبر با 106 خریدار بالقوه تماس گرفته و قصد دارد در 30 ژانویه در مورد روند مناقصه از دادگاه موافقت کند.

به طور خاص، این شرکت گفت که هیچ یک از اعضای تیم مدیریت BlockFi از 14 اکتبر ارز رمزنگاری شده را از پلتفرم خارج نکرده است و از 17 آگوست، “هیچ زمان برداشتی بیش از 0.2 بیت کوین به ارزش” انجام نشده است.این شرکت همچنین گفت: «افزایش[d] حقوق پایه و حقوق ماهانه[de] پس از ارائه تسهیلات اعتباری 400 میلیون دلاری توسط FTX US در ماه ژوئیه، پرداخت‌های انباشته به کارمندان خاصی انجام شد.

BlockFi گفت که قصد دارد دارایی ها و بدهی های خود را همراه با صورت های مالی خود در 11 ژانویه ثبت کند. این اعلام پس از آن منتشر شد که وزارت دادگستری ایالات متحده به دادگاه رسیدگی کننده به ورشکستگی BlockFi اطلاع داد که بیش از 55 میلیون سهام رابینهود را توقیف کرده است. حدود 450 دلار در زمان انتشار – به عنوان بخشی از یک پرونده جنایی علیه صرافی کریپتو FTX و مدیران آن. BlockFi یکی از طرف هایی بود که با توجه به روابط مالی خاص خود با FTX، ادعای حقوق سهام را داشت.

مربوط: فایل Blockphi برای بازگرداندن ارزهای دیجیتال منجمد به کاربران کیف پول حرکت می کند

شرکت های رمزنگاری FTX، Celsius Network، BlockFi، و Voyager Digital همگی برای فصل 11 ورشکستگی در سال 2022 ثبت نام کردند و بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که در مجموع میلیون ها دلار ضرر کرده اند. جلسه بعدی پرونده ورشکستگی FTX برای 11 ژانویه برنامه ریزی شده است و BlockFi یک جلسه استماع همه جانبه را در 17 ژانویه برگزار خواهد کرد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا