اخبار ارز دیجیتال

BlockFi فعالیت پلت فرم را محدود می کند، از جمله توقف برداشت مشتری

“ما سعی خواهیم کرد تا جایی که ممکن است ارتباط برقرار کنیم. […] با این حال، ما انتظار داریم که این اتفاق کمتر از آنچه مشتریان و سایر ذینفعان به آن عادت دارند، باشد. ”

وام دهنده کریپتو BlockFi، برداشت مشتری از پلتفرم خود را به عنوان بخشی از محدودیت های گسترده تر در فعالیت پس از فروپاشی FTX به حالت تعلیق درآورده است.

در یک توییت در 11 نوامبر، این شرکت اعلام کرد که به دلیل “وضعیت نامشخص FTX.com، FTX US و Alameda” نمی تواند طبق معمول کار کند.

در نتیجه، این شرکت گفت که فعالیت‌های این پلتفرم تا زمانی که شفافیت بیشتری در مورد وضعیت توسعه ارائه نشود، محدود خواهد شد.

این شرکت همچنین درخواست می‌کند که مشتریان در حال حاضر به کیف پول‌های BlockFi یا حساب‌های بهره سپرده نکنند.

درست چند روز از 8 نوامبر گذشته بود. موضوعی در توییتر که در آن فلوری مارکز، بنیانگذار و مدیر اجرایی BlockFi ادعا می کرد که همه محصولات BlockFi کاملاً عملیاتی هستند، تحت تأثیر قرار گرفته است زیرا دارای یک خط اعتباری 400 میلیون دلاری از FTX US است. یک نهاد جداگانه است. با بحران نقدینگی

با این حال، تحولات اخیر FTX US، با بنری در بالای وب‌سایت FTX US که در آن نوشته شده است: «ممکن است تجارت FTX US در چند روز آینده به حالت تعلیق درآید»، نشان می‌دهد که تأثیر FTX بر ایالات متحده سؤالاتی را در مورد تأثیر اقتصادی آن ایجاد می‌کند. در بخش داشته است. .

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا