اخبار ارز دیجیتال

BlockFi با وجود قرار گرفتن در معرض بانک Silicon Valley در خطر قریب‌الوقوع نیست: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکیل کریستین اوکیکه، نماینده BlockFi در جلسه ورشکستگی، استدلال کرد که BlockFi در خطر قریب‌الوقوع نیست و بودجه کافی برای ادامه عملیات عادی دارد.

طبق گزارش‌های بلومبرگ، وکلای وام‌دهنده کریپتو شکست خورده BlockFi می‌گویند که این شرکت در وضعیت مالی باثباتی قرار دارد و به ذخایر نقدی فراوان دسترسی دارد، اما ۲۰۰ میلیون دلار در معرض بانک‌های سیلیکون ولی قرار دارد.

در جلسه ورشکستگی روز دوشنبه، کریستین اوکیکه از Kirkland & Ellis گفت که BlockFi در خطر فوری نیست و بودجه کافی برای ادامه عملیات عادی، از جمله پرداخت حقوق به کارمندان و فروشندگان، دارد.

گزارش شده توسط Oike به اشتراک گذاشته شده است.

BlockFi خوب است… شما برای اجرای دوره عادی خود به پول نقد دسترسی دارید، از جمله پرداخت پول به کارمندان و فروشندگان.

Okike همچنین گفت که انتظار دارد BlockFi بتواند در اواخر روز به بخش قابل توجهی از دارایی های نقدی خود در بانک های سیلیکون ولی دسترسی پیدا کند. بخش عمده ای از قرار گرفتن BlockFi در معرض بانک سیلیکون ولی از طریق صندوق های سرمایه گذاری مشترک در بازار پول شخص ثالث است که Okike ادعا کرد هیچ تاثیر مستقیمی بر عملیات شرکت نداشته است. پرونده ورشکستگی مورد بحث، با نام BlockFi Inc.، ۲۲-۱۹۳۶۱، در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه نیوجرسی در ترنتون در حال رسیدگی است.

مطالب مرتبط: فروپاشی بانک دره سیلیکون: همه چیزهایی که تا به حال اتفاق افتاده است

در ۱۰ مارس، رگولاتورهای مالی کالیفرنیا بانک سیلیکون ولی، یک موسسه مالی پیشرو با پشتوانه سرمایه گذاری را تعطیل کردند. بسته شدن آن را به اولین بانک بیمه شرکت بیمه سپرده فدرال تبدیل می کند که در سال ۲۰۲۳ ورشکسته می شود.

در پرونده ورشکستگی در ۱۱ مارس، وام دهنده رمزنگاری ورشکسته BlockFi، ۲۲۷ میلیون دلار وجوه بیمه نشده را به صندوق های سرمایه گذاری متقابل بازار پول (MMMF) که توسط بانک مشکل دار سیلیکون ولی (SVB) حمایت می شود، اختصاص داد.

همانطور که Cointelegragh قبلاً گزارش داده بود، غول بانکداری جهانی HSBC اعلام کرده است که بانک Silicon Valley UK (SVB UK)، یکی از شرکت های تابعه بانک در حال حاضر منحل شده Silicon Valley را تنها به قیمت ۱ پوند (۱.۲۱ دلار) خریداری خواهد کرد. بر اساس گزارش HSBC، SVB UK تا ۱۰ مارس ۲۰۲۳ حدود ۵.۵ میلیارد پوند (۶.۷ میلیارد دلار) وام و حدود ۶.۷ میلیارد پوند (۸.۱ میلیارد دلار) سپرده داشته است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا