اخبار ارز دیجیتال

فایل Blockphi برای بازگرداندن ارزهای دیجیتال منجمد به کاربران کیف پول حرکت می کند

وام دهنده ارزهای دیجیتال BlockFi از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده درخواست کرده است تا بتواند ارزهای رمزنگاری شده موجود در کیف پول BlockFi را به کاربران بازگرداند.

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال ورشکسته BlockFi دادخواستی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کرده است تا به کاربران اجازه دهد دارایی‌های دیجیتالی را که در حال حاضر در کیف پول‌های BlockFi قفل شده است، خارج کنند.

در درخواستی که در ۱۹ دسامبر در دادگاه ورشکستگی ناحیه نیوجرسی ارائه شد، وام دهنده از دادگاه درخواست کرد تا به برداشت از حساب های کیف پول مشتریان از زمان تعلیق پلتفرم در ۱۰ نوامبر مزرعه برنج اجازه دهد.

اسناد دادگاه همچنین به دنبال مجوز برای به روز رسانی رابط کاربری هستند تا به درستی تراکنش ها را در زمان تعلیق پلت فرم منعکس کنند.

وسیع اشتراک گذاری وقتی برای کاربران آسیب دیده ایمیل ارسال شد، BlockFi این حرکت را “گامی مهم به سمت هدف ما برای بازگرداندن دارایی ها به مشتریان از طریق پرونده های فصل ۱۱” خواند.

“ما معتقدیم که مشتریان ما به وضوح دارایی های دیجیتال را در حساب های کیف پول BlockFi خود دارند.”

به گفته BlockFi، این حرکت بر برداشت یا انتقال از حساب های BlockFi Interest که در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده اند، تأثیری نخواهد داشت.

پلتفرم وام دهی همچنین نشان داده است که قصد دارد از دادگاه عالی برمودا در رابطه با حساب‌های کیف پول BlockFi که در BlockFi International Ltd نگهداری می‌شود، کمک‌های مشابهی دریافت کند.

BlockFi International یک شرکت تابعه از شرکت مستقر در برمودا است که عملیات خود را در خارج از ایالات متحده انجام می دهد.

وبلاگ نویس رمزارز، تیفانی فانگ، ارتباطی را که توسط BlockFi در ۱۹ دسامبر ارسال شده بود، به اشتراک گذاشت و بیان کرد که شرکت مضطرب در ژوئیه، بیش از پنج ماه پیش، اعلام ورشکستگی کرده است. همچنین اظهار داشت که به نظر می رسد بسیار سریعتر حرکت می کند.

بر اساس اسناد دادگاه، جلسه رسیدگی برای تعیین اینکه آیا این درخواست موافقت خواهد شد یا خیر، برای ۹ ژانویه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

در همین حال، جلسه دیگری در رابطه با حساب‌های کیف پولی که با شرکت BlockFi International Ltd برگزار می‌شود، برای ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ در دادگاه عالی برمودا برنامه‌ریزی شده است.

مربوط: BlockFi از بانک FTX به دلیل سهام Robinhood آزاد شد

BlockFi برداشت مشتری را به حالت تعلیق درآورد و از مشتریان درخواست کرد که در ۱۱ نوامبر به کیف پول‌های BlockFi یا حساب‌های بهره واریز نکنند و دلیل آن عدم شفافیت در مورد FTX است.

تا ۲۸ نوامبر، BlockFi برای ورشکستگی فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه نیوجرسی به نمایندگی از شرکت و هشت شرکت تابعه آن اقدام کرد. BlockFi International در همان روز در دادگاه عالی برمودا درخواست ورشکستگی کرد.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا