اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی BlockFi ادعا می کند که دادگاه ورشکستگی باید پاداش هایی را برای حفظ استعدادها تأیید کند

به گفته مگان کراول، از دست دادن برخی از کارمندان «می تواند جدی باشد. [limit] “انتخاب بدهکار” در طی مراحل ورشکستگی.

مگان کراول، مدیر ارشد شرکت وام‌دهی کریپتو BlockFi، از دادگاه درخواست کرده است تا در جریان دادرسی ورشکستگی فصل ۱۱ به «کارمندان کلیدی» پاداش اعطا کند.

کراول در بیانیه‌ای که در ۲۳ ژانویه در دادگاه ورشکستگی ناحیه نیوجرسی ارائه شد، گفت که بلاک‌فای نمی‌تواند کارمندانی را در صنعت «بسیار رقابتی» ارزهای دیجیتال بدون دادن مشوق‌های مالی خاص به آنها حفظ کند. به گفته مدیران BlockFi، بسیاری از کارکنان “بسیار احتمال دارد که شرکت را بدون “غرامت رقابتی” در طول فرآیند فصل ۱۱ ترک کنند، که می تواند هزینه ها را در آینده افزایش دهد.

کراول گفت: “نبرد برای استعدادها هنوز فعال است و شرکت کنندگان فرصت های زیادی در داخل و خارج از بخش ارزهای دیجیتال دارند.” “افراد با تجربه ارزهای دیجیتال به ویژه برای کارفرمایان در صنایع مالی، فناوری و پلتفرم پرداخت جذاب هستند، به خصوص که این صنایع محصولات و خدمات خود را برای ترکیب ارزهای دیجیتال و فناوری های مرتبط با هدف تطبیق می دهند.”

او افزود:

«اگر شرکت‌کنندگان اضافی استعفا دهند، متعهدین برای یافتن منابع مناسب برای نامزدهایی که می‌توانند به طور مؤثر پلتفرم BlockFi را اداره کنند، مشکل خواهند داشت، و گزینه‌های متعهدین را در این موارد فصل ۱۱ به شدت محدود می‌کند.» علاوه بر این، استخدام کارمندان جدید باعث می‌شود بدهکار متحمل عملیات عملیاتی قابل توجهی شود. و هزینه های مالی.»

BlockFi در ۲۸ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و در آن زمان، شرکت تقریباً ۲۵۷ میلیون دلار پول نقد در دست داشت و “اطمینان می‌دهد که شرکت منابع داخلی آموزش دیده برای عملکردهای حیاتی تجارت را حفظ می‌کند.” من مشمول اخراج نبودم. به گفته کراول، طرح پیشنهادی به کارکنانی که از ۳۱ ژانویه در شرکت بمانند، ۲۰ تا ۵۰ درصد حقوقشان را پاداش می دهد.

مربوط: تشکیل پرونده ورشکستگی BlockFi باعث واکنش گسترده تر جامعه می شود

کراول گفت که برخی از کارمندان «کلیدی» پیش از این پیشنهادات گوگل، بلاک و والمارت را پس از اعلام ورشکستگی در ماه نوامبر پذیرفته بودند و در برخی موارد «غرامت قابل توجهی نسبت به غرامت فعلی خود» دریافت کردند. به گفته لینکدین او، او در جولای ۲۰۱۹ به BlockFi پیوست و نقش های مختلفی در زمینه جذب استعدادها داشته است.

تعدادی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند FTX، Celsius Network، Genesis و Voyager Digital سال گذشته برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کردند و بسیاری از کاربران گزارش دادند که در مجموع میلیون‌ها دلار ضرر کرده‌اند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا