اخبار ارز دیجیتال

کارمندان BlockFi از توصیف خطرات در ارتباطات داخلی دلسرد شدند: گزارش

به گفته کارمندان سابق، تیم داخلی BlockFi ابراز نگرانی کرده است که استخر وام گیرندگان آن بیش از حد بر نهنگ های رمزنگاری مانند Three Arrows Capital و Alameda متمرکز است.

پس از اینکه BlockFi برای ورشکستگی فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی نیوجرسی ایالات متحده اعلام کرد، گزارش هایی در مورد ارزیابی ریسک و فرهنگ مدیریت شرکت وام دهنده کریپتو منتشر شد.

به گفته فوربس، همانطور که یکی از کارمندان سابق BlockFi گزارش داد، در اوایل سال ۲۰۲۰، فرهنگ شرکت کارکنان را از “توضیح خطرات در ارتباطات داخلی مکتوب برای اجتناب از مسئولیت” منصرف می کند.

BlockFi ادعا کرد که مدیریت ریسک هسته اصلی DNA و محور ماموریت آن است، اما گزارش‌هایی که ظاهر شد تصویر متفاوتی را برای شرکت ترسیم می‌کند. به نظر می رسد مدیریت BlockFi در حال اخراج متخصصان مدیریت ریسک است که سعی کردند کار خود را انجام دهند و در عین حال رشد تهاجمی را در اولویت قرار دهند.

به گفته یکی از کارمندان سابق، تیم داخلی BlockFi ابراز نگرانی کرده است که استخر وام گیرندگان بیش از حد بر روی نهنگ‌های رمزنگاری متمرکز شده است، از جمله غول‌های صندوق تامینی Three Arrows Capital و Alameda Research، که باعث شد مدیریت اصرار کند که وام‌ها وثیقه شوند. من پاسخ دادم بله.

به نظر می رسد گزارش های منتشر شده در مورد ارزیابی ریسک و فرهنگ مدیریت BlockFi برخلاف تصویری است که شرکت وام دهنده رمزارز برای مشتریان خود دارد. در یک پست وبلاگی که پس از مرگ FTX به روز شد، این شرکت گفت: ما سرمایه را از طریق هر محیط بازار ارائه می کنیم. ”

مربوط: دادگاه ورشکستگی به FTX و Alameda می گوید آنها یک میلیارد دلار به BlockFi بدهکار هستند، اما این پیچیده است

وکلای BlockFi در جلسه ای در اولین روز رسیدگی به ورشکستگی گفتند که وام دهندگان کریپتو حدود ۳۵۵ میلیون دلار با FTX تخلف کرده اند، در حالی که شرکت خواهر صرافی شکست خورده، Alameda Research، ۶۸۰ میلیون دلار ضرر کرده است. .

FTX و Alameda حدود ۱ میلیارد دلار بدهی به BlockFi دارند، اما پس از آن که FTX.US یک خط اعتباری ۴۰۰ میلیون دلاری به BlockFi در ۱ جولای تمدید کرد، تصویر بدهی مالی پیچیده شد.

BlockFi که قبلاً ذخیره شدن بیشتر دارایی های خود در FTX را انکار می کرد، سقوط FTX را دلیل مخمصه خود ذکر کرد.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا