اخبار ارز دیجیتال

تشکیل پرونده ورشکستگی BlockFi باعث واکنش گسترده تر جامعه می شود

برخی اشاره می‌کنند که پادکستر آنتونی پمپلیانو اخیراً یک پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال را تبلیغ کرده است.

هنگامی که پلتفرم وام‌دهی کریپتو BlockFi اعلام ورشکستگی کرد، اعضای جامعه کریپتو با بازخوردهای متفاوت واکنش نشان دادند زیرا پلتفرم دیگری در بازار نزولی فعلی سقوط کرد.

علیرغم اینکه BlockFi سرایت FTX را دلیل ورشکستگی عنوان می کند، پادکست مت اودل به توضیح متفاوتی اشاره کرد. من نوشته ام یک پلتفرم وام دهی ورشکست شد زیرا پول مشتری را به معامله گران ریسکی که بی پروا با اهرم بازی می کردند وام می داد، یک حفره امنیتی است.” اضافه.

در توییتر، ماریو نافال برجسته پرونده ورشکستگی BlockFi همان چیزی بود که بسیاری از اعضای جامعه پیش بینی کرده بودند. به گفته نوفل، تشکیل پرونده ورشکستگی پایان دوره ای برای وام دهی و پلتفرم های سودآور است که به سختی پس از خرابی های وویجر و سلسیوس پایدار ماند.

با از دست دادن پول زیادی در این فرآیند، برخی از آنتونی پمپلیانو، کارآفرین و پادکست، هجوم آوردند.کاربر توییتر ادعا کرد آنها پس از گوش دادن به پادکست Pompliano که BlockFi را توصیه می کرد، بیشتر پس انداز خود را از دست دادند.

یکی دیگر از اعضای جامعه ادعا کرد آن‌ها با سرمایه‌گذاری در FTX، BlockFi و بیت‌کوین (BTC) که توسط Pompliano توصیه می‌شود، پرتفوی خود را متنوع کردند.

اریک وورهیس، بنیانگذار ShapeShift نیز به این اطلاعات که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یکی از طلبکاران BlockFi است، واکنش نشان داد.Voorhees شناور شد ایده این است که 70 میلیون دلاری که SEC از BlockFi دریافت کرده است برای کمک به کاربرانی که باید محافظت کند، بازگرداند.

مربوط: Silvergate FUD اخیر را رد می کند، حداقل قرار گرفتن در معرض BlockFi را تایید می کند

در همین حال، پلتفرم وام‌دهی کریپتو شکایتی را علیه شرکت هلدینگ سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، Emergent Fidelity Technologies تنظیم کرده است. BlockFi می خواهد سهام Robinhood’s Bankman-Fried را که در اوایل ماه جاری به عنوان وثیقه استفاده می شد، خریداری کند.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا