اخبار ارز دیجیتال

BlockFi برای لغو وضعیت ورشکستگی وسیله نقلیه سرمایه گذاری فراساحلی SBF شکایت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وام دهندگان ورشکسته ارزهای دیجیتال به دنبال حکم دادگاه برای رد پرونده ورشکستگی شرکت سرمایه گذاری فراساحلی Sam Bankman-Fried Emergent Fidelity Technologies هستند.

تأثیرات رسوایی FTX به دست بنیانگذار و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید همچنان ظاهر می شود.

در 17 فوریه، گزارش شد که وام دهنده ورشکسته ارز دیجیتال BlockFi Inc به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ویلمینگتون، دلاور درخواست تجدید نظر داده است تا وسیله سرمایه گذاری فراساحلی SBF را از حمایت ورشکستگی فصل 11 حذف کند.

Emergent Fidelity Technologies Ltd. توسط بنیانگذاران FTX برای خرید 7.6 درصد از سهام شرکت Robinhood Markets استفاده شد. بر اساس پیشنهاد BlockFi، وضعیت ورشکستگی Emergent Fidelity منطقی نیست و برای تضعیف ادعای خود BlockFi در مورد سهام Robinhood ثبت شده است.

اما سخنگوی کوانتوما، مشاور مالی انحلال‌دهنده اضطراری، گفت که این ورشکستگی برای اطمینان از محافظت از حقوق طلبکاران “هر کسی” انجام شده است.

تونی شوکلا، مدیر کوانتوما گفت که با توجه به تعداد زیادی از طرفین در دعاوی مختلف در ایالات متحده که ادعا می کنند طلبکار یا “مالک واقعی” دارایی های Emergent هستند، او گفت:

“… [liquidators] ما معتقدیم که حفاظت از فصل 11 تنها راه عملی برای Emergent است تا از خود، دارایی‌هایش و منافع طلبکارانش در ایالات متحده محافظت کند. ”

در سوگندنامه‌ای از شوکلا، او فاش کرد که اورژنت هیچ دارایی واقعی دیگری به جز سهام ندارد و 20.7 میلیون دلار پول نقد توسط دادستان ضبط شده است. این اظهار داشت که ادعای BlockFi مبنی بر اینکه ورشکستگی به انگیزه‌های پرداختی انجام شده است، “اشتباه و بی‌اساس” است.

Robinhood اظهار داشته است که مایل به بازخرید سهام خود است، اما همچنین اذعان می کند که مشخص نیست که آیا می تواند این کار را انجام دهد یا خیر.

مربوط: قاضی اجازه می دهد تا هویت ضامن پشت وثیقه سام بنکمن-فرید افشا شود

BlockFi از زمان تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11 در 28 نوامبر 2022 ورشکست شده است.

دسامبر گذشته، FTX بود که از یک قاضی ورشکستگی شکایت کرد تا مانع از ادعای BlockFi به ارزش 450 میلیون دلار از سهام Robinhood خریداری شده توسط SBF شود.

قاضی انتقال سهام Robinhood ادعا شده توسط BlockFi و FTX را به یک کارگزار یا حساب امانی خنثی در حالی که دادگاه در مورد مالک قانونی بررسی می کرد، در نظر گرفت.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا