اخبار ارز دیجیتال

گروه حریم خصوصی بلاک چین از نمایندگان جدید کنگره آمریکا می خواهد از حقوق حریم خصوصی محافظت کنند

مبارزه برای آینده، یک گروه حامی دیجیتال، گروهی از امضاکنندگان برجسته را گرد هم آورده است که خواستار حفظ حریم خصوصی دیجیتال، قدرت متعادل و حقوق بشر هستند.

گروه حامی حقوق دیجیتال «جنگ برای آینده» با انتشار نامه ای سرگشاده در وب سایت خود از گروه جدیدی از نمایندگان کنگره ایالات متحده خواست تا از حریم خصوصی خود محافظت کنند و سازمان ها را جذب کنند.

نویسندگان نامه می نویسند: «قدرت خلاقیت باورنکردنی توسعه دهندگان نرم افزار ایالات متحده به طور فزاینده ای با اقدامات قانونی و نظارتی ناشیانه و نادرست سرد می شود. این در حالی است که اولین متمم قانون اساسی ایالات متحده از کد به عنوان گفتار محافظت می کند، به همین دلیل است که بسیاری از فناوری ها برای محافظت از حریم خصوصی در ایالات متحده اضافه شده است.

شما به عنوان نمونه ای از آینده دیجیتالی قوی [new legislators] Filecoin، ZCash، Mobilecoin و چندین پروتکل ارتباطی نامگذاری شدند. این نامه قانونگذاران را تشویق می کند تا از حقوق حریم خصوصی خود محافظت کنند، از رمزگذاری سرتاسر پشتیبانی کنند و از داده های شخصی محافظت کنند.

مرتبط: ارائه دهنده خدمات Filecoin انتقال به سنگاپور را با توجه به مقررات سخت گیرانه در چین اعلام کرد

علاوه بر این، این نامه خواستار “شناسایی و تلاش برای رفع عدم تعادل قدرت” شده است. نویسنده توضیح می دهد:

“ما به فضاهای آنلاینی نیاز داریم که تحت مالکیت یا کنترل یک شخص واحد نباشند، زیرا حریم خصوصی کاربران در خطر است. ما به ابزارهایی نیاز داریم که افراد و جوامع را در تجربه آنلاین خود توانمند کند.”

الان رای بدهید!

لیا هالند، مدیر ارتباطات و کمپین مبارزه برای آینده در بیانیه ای در کوین تلگراف گفت:

«هدف از این نامه صدور هشداری است مبنی بر اینکه کنگره سابق نمی تواند به نادیده گرفتن حریم خصوصی به عنوان یک حقوق بشر ادامه دهد. […] قانونگذاران ما متعهد هستند که به کاربران روزمره و همچنین جوامع آسیب‌پذیر مانند روزنامه‌نگاران، فعالان، بازماندگان سوء استفاده و اقلیت‌ها، ابزارهایی را که برای محافظت از حریم خصوصی آنها به صورت آنلاین نیاز دارند، ارائه دهند. زمان آن رسیده است که تلاش برای مجازات توسعه‌دهندگان نرم‌افزار توزیع‌شده را متوقف کنیم. ”

در زمان نگارش این نامه، ۳۶ امضاکننده از جمله بازیگران صنعت مانند انجمن بلاک چین، صندوق آموزش DeFi، Ledger، شبکه نیلیون، آزمایشگاه پروتکل، پروتون و دیگران دارد. امضاکنندگان جدید همچنان پذیرفته می شوند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا