🚨 اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم بلاک چین OTC برای معاملات اوراق بهادار با تایید SEC به جلو می رود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از تایید، هر دو SEC و FINRA دارندگان گواهی بلاک چین خصوصی خواهند شد که به تنظیم کننده ها امکان مشاهده تراکنش ها و دسترسی به حاکمیت شبکه را می دهد.

یک شرکت دلاور به دنبال ثبت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تجارت سهام خارج از بورس (OTC) در زنجیره است.

BlackStar Enterprise Group از سال ۲۰۱۸ این پلتفرم را توسعه داده است و تقریباً دو سال را صرف برقراری ارتباط با تنظیم‌کننده‌ها کرده است و به ده‌ها سؤال و نظر ممتحنان پاسخ داده است. اخیراً، این شرکت با ارائه یک برنامه دقیق در مورد نحوه عملکرد این پلت فرم به بخش تجارت و بازار SEC، قدم بعدی را برداشت.

جوزف کروکودینا، مدیرعامل بلک استار به کوین تلگراف گفت که به دنبال مجوز SEC برای ساخت نسخه نمایشی از این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ است. قوانین،» یکی از مدیران ارشد اظهار داشت.

این شرکت در پرونده ای اعلام کرد که این پلت فرم به اوراق بهادار فرابورس اجازه می دهد تا در یک اکوسیستم تنظیم شده موجود از واسطه های سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) و SEC معامله شوند. همانطور که در اسناد ذکر شده است:

به عنوان مثال، مشتریان همچنان از حساب‌های کارگزاری و شرکت‌های کارگزاری استفاده می‌کنند و نمایندگان انتقال به نگهداری سوابق سهامداران ادامه می‌دهند. […] تمام تعهدات اداری در نظر گرفته شده است که ثابت بمانند، زیرا پلتفرم اطلاعات رمزگذاری شده مشتری را برای سفارشات خرید و فروش به طرف های مربوطه منتقل می کند. ”

به گفته Investopedia، فرابورس به فرآیند معاملات اوراق بهادار از طریق شبکه ای از دلالان- معامله گران و نه از طریق یک بورس متمرکز مانند بورس نیویورک (NYSE) اشاره دارد.

پلتفرم بلک استار بر روی یک بلاک چین خصوصی ساخته شده است و توسط پایگاه داده کوانتوم لجر آمازون پشتیبانی می شود. Kurczodyna گفت تا زمانی که توسط یک دلال معامله گر، اتاق تهاتر یا سیستم معاملات جایگزین (ATS) تایید نشود، در مرحله آزمایش باقی خواهد ماند.

پس از تایید، هر دو SEC و FINRA دارندگان گواهی بلاک چین خواهند شد و به تراکنش ها دسترسی کامل خواهند داشت. توکن‌ها، دارایی‌های کریپتو و معاملات کوتاه مدت توسط این پلتفرم پشتیبانی نمی‌شوند.

از دیدگاه زمان‌بندی، ما احساس می‌کنیم که این زمان هیجان‌انگیزی برای BlackStar است. پلتفرم تجارت دیجیتال پیشنهادی ما […] این می تواند به حل مسائل متعدد تجاری موجود، از جمله نگرانی های مربوط به تقلب در بازارهای مالی ایالات متحده کمک کند.» Kurczodyna ادعا می کند.

پیشرفت‌های مشابهی در آلمان در حال انجام است، جایی که دولت می‌خواهد از فناوری بلاک چین برای تقویت معاملات سهام استفاده کند. قانونی که اخیراً معرفی شده دیجیتالی کردن بازارهای سرمایه را از طریق انتشار اوراق بهادار الکترونیکی بر روی بلاک چین هدف قرار می دهد و هدف آن دسترسی بیشتر بازار سهام برای استارت آپ ها و SMEها است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذارد

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا