اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین در اجلاس Longevity+DeSci در نیویورک روی صحنه می رود

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

چندین راه حل غیرمتمرکز در اجلاس Longevity+DeSci امسال در شهر نیویورک به نمایش گذاشته شد.

کسانی که به دنبال کاهش سرعت بودند، چند روزی را در مرکز همایش های پایتخت در مرکز شهر نیویورک در 10 تا 11 اوت سپری کردند تا فرصت ها را کشف کنند.

در آنجا، اجلاس شش ساله Longevity+DeSci برای سومین رویداد حضوری (قرنطینه شده در یک جلسه آنلاین در بحبوحه همه‌گیری COVID-19) پس از موفقیت آن در Cooper Union برگزار شد.

امسال همچنین اولین باری بود که سازمان دهنده رویداد Lifespan.io علم غیرمتمرکز (DeSci) را در عنوان خود گنجاند، حتی اگر این پدیده رو به رشد ارتباط نزدیکی با زمینه طول عمر دارد.

DeSci در حال افزایش است

اگرچه اصول پشت آن به اوایل دهه 2000 باز می گردد، علم غیرمتمرکز ثابت کرده است که محصول جانبی قابل توجهی از ظهور بلاک چین است که محققان و سرمایه گذاران به آن توجه زیادی دارند. با تعریف ساده، DeSci علمی است که خارج از دانشگاه سنتی اتفاق می افتد.

کیت کومیتو، ریاضی‌دان و برنامه‌نویس، رئیس فناوری دیزنی، که Lifespan.io را در سال 2014 تأسیس کرد، در سخنان افتتاحیه‌اش در اولین روز کنفرانس، DeSci را به بنیاد جیمی تشبیه کرد. بنیاد جیمی یک گروه حمایتی است که در طول قرن گذشته تله تله‌هایی را برای افزایش آگاهی و افزایش بودجه برگزار کرده است. به تحقیقات سرطان کمک کنید و هدف آن را به یک اولویت بهداشت جهانی ارتقا دهید.

شرکت کنندگان صف می کشند.منبع: Lifespan

با این وجود، فناوری بلاک چین و بسیاری از پدیده‌های نوظهور آن مانند بازی‌های Play-to-Earn (P2E) و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) فصل جدیدی را در DeSci ایجاد می‌کنند و شرکت‌های فناوری زیستی جاه‌طلبانه برای کاوش در تلاش‌هایشان سرمایه‌گذاری کرده‌اند و کانال‌هایی را باز می‌کنند. برای رها کردن مناطق باریک مسیری برای کمک های مالی محدود (و رقابتی) موسسه ملی بهداشت (NIH).

تاد وایت، مباشر گروه کاری هماهنگی VitaDAO، اولین صبح کنفرانس را به طور جدی با ارائه یک سخنرانی کلیدی در مورد این جنبه از معادله DeSci آغاز کرد.

محققانی که به دنبال کمک‌های مالی NIH هستند، برای انتشارات بررسی شده رقابت می‌کنند، که پیش نیاز این کمک‌هاست. اگرچه برخی این روند را فرقه ای می دانند، اما از روند علمی محافظت می کند.

با این حال، علم طول عمر هنوز از یک برداشت واضح، طولانی و شاید ناعادلانه از سوی محققان سنتی رنج می برد. قبل از هوش مصنوعی و تلفن های دوربین دار، امکان زندگی انسان برای هزاران سال مانند چیزی خارج از داستان علمی تخیلی به نظر می رسید. او گفت، کسانی که امیدوارند “پیری را درمان کنند” در عوض با بیماری های مرتبط با افزایش سن مانند آلزایمر مقابله می کنند. اما فناوری پیشرفت می کند و چشم انداز مشترک ما از آینده نیز پیشرفت می کند. سرمایه گذاری های هنگفت در این زمینه نشان می دهد که تغییر در حال رخ دادن است.

چالش های علم طول عمر و راه حل های بلاک چین

تاکنون، سرسخت ترین طرفداران علم طول عمر، ثروتمندان عجیب و غریبی بوده اند که ادعا می کنند برای همیشه زندگی می کنند. همانطور که بسیاری از حامیان بلاک چین می‌دانند، این افراد تنها مشکل تصویر علم طول عمر را تشدید کرده‌اند. وجود آنها جلب توجه می کند، اما در عین حال پتانسیل بزرگی را که پیشرفت در هر زمینه به همراه دارد تحت الشعاع قرار می دهد.

به نظر می رسید که شرکت کنندگان در کنفرانس از طریق برنامه دو روزه رویداد شامل ارائه ها، پانل ها و کارگاه های آموزشی همزمان، تا حدودی مستثنی شده بودند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

علی‌رغم سختگیری‌های گاهی اوقات مورد نیاز سوالات پس از ارائه، دلایل فوری مانند زندگی 50 ساله در ضعف، ازدحام جمعیت، یا اینکه آیا ما دنیایی را خلق کرده‌ایم که ارزش طولانی‌تر زیستن داشته باشد، هیچ کس در مورد آن اظهار تردید نکرد. در عوض، آنها روند عملی را زیر سوال بردند.

اما حتی در آن زمان، کسانی که ممکن است قبلاً تصمیم خود را برای مخالفت گرفته باشند و در کنفرانس Lifespan شرکت کرده باشند، یک گوش صمیمانه و یک توضیح استراتژیک داده می‌شوند. به جای جستجوی “برای همیشه زنده ماندن”، این حس وجود دارد که تحقیق در مورد طول عمر به معنای درمان علل بیماری است نه خود بیماری، که برخی از محققان آن را به بازی ضربت زدن به خال تشبیه می کنند. من اینجا هستم.

بنابراین، بازی علمی طول عمر فعلی چندگانه است. رویداد امسال همچنان بر تقویت مبادلات بین‌رشته‌ای تمرکز دارد که نه تنها به نفع تحقیقات طول عمر است، بلکه به مدافعان سیاست، جمع‌آوری‌های سرمایه و دیگران کمک می‌کند تا ایده‌هایی را به اشتراک بگذارند که ممکن است به طور طبیعی در سیلوهای موجود رخ ندهد.

البته، DeSci بیش از هر زمان دیگری از طریق لنز قابلیت‌های بلاک چین جدید خود تمرکز کرد. اما در روز اول، دکتر وادیم گرادیشف از دانشکده پزشکی هاروارد جنبه های تحقیقاتی را در مورد ویژگی های طول عمر و درمان ها معرفی کرد. یوری دیگین از YouthBio Therapeutics، یک شرکت پیشرفته توسعه ژن درمانی، در مورد کار شرکت های بیوتکنولوژی در مورد برنامه ریزی مجدد سلولی صحبت کرد. و عمر ارناگر، بنیانگذار و مدیرعامل چارچوب امنیتی Web3 Weavechain، در طول سخنرانی های گلادیشف و دایگین صحبت کرد و گفت که در حمایت از قصد فعلی او برای بازی سازی، تیم بشردوستانه یک توکن پویا غیرقابل تعویض (NFT) توسعه یافته برای این رویداد را به نمایش گذاشت.

آقای Gradyshev در این مراسم روی صحنه خواهد بود.منبع: Lifespan

شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند تا NFT‌های خود را ضرب کنند و آن‌ها را در کیف پول‌های پرمخاطب بیندازند و در این فرآیند از توکن‌ها کمک‌های مالی دریافت کنند. نقاط عطف بشردوستانه عناصر بصری جدیدی را فعال می کند.

مالکیت فکری – NFTها همچنین تبدیل به یک موضوع داغ در تقاطع علم طول عمر و فناوری بلاک چین شد. این رویکردهای پراکنده برای تامین مالی تحقیقات در سخنرانی دکتر مورتن شیبای نادسن، دانشیار دانشگاه کپنهاگ، در مورد پروژه مولکول‌های طول عمر ظاهر شد، که مروری بر این تلاش و چگونگی امکان‌پذیر ساختن فناوری‌های جدید ارائه کرد.

کلسی مودی، مدیرعامل شرکت Equal Life Sciences، مروری آسان و قابل درک از خط لوله دارو از زمان کشف تا تایید ارائه کرد و خاطرنشان کرد که داروسازی بزرگ مراحل اولیه خط لوله خود را طی کرده است. بیشتر به قرارداد با سازمان های تحقیقاتی مانند او که کارآزمایی های اولیه را انجام می دهند و انجام می دهند.

جالب توجه است که مودی همچنین با شرکت خود مشورت کرد تا تعیین کند که آیا “افراد با ارزش خالص بالا” مبتلا به بیماری قلبی خطرناک متعلق به بازوهای بالینی یا دارونما در آزمایشات درمان های جدید هستند یا خیر. همچنین نمونه بحث برانگیز استفاده توسط Ichor را معرفی کرد.

در حالی که این آزمایشات در حال انجام بود، تیم مودیز یک طرح اولیه برای درمان او طراحی کرد. هزینه یک خانه کوچک در یک حومه روستایی خاص بود.

خوشبختانه برای مشتری، آنها متوجه شدند که تحت درمان هستند، اما این سؤالاتی را در مورد توانایی ثروتمندان برای فرار از مطالعات کور ایجاد می کند. این یک عنصر حیاتی در تحقیقات پزشکی است و اگر به خطر بیفتد می تواند تحقیقات را کاملاً تضعیف کند.

وقتی شرکت کنندگان در کنفرانس سوالات اخلاقی را در مورد مقاله مودی مطرح کردند، هیچ کس چیزی نگفت. نزدیک‌ترین اظهارنظر در پرسش و پاسخ پس از ارائه توسط کندی شاال، زیست‌شناس ارشد در Rejuve AI، یک شرکت بیوتکنولوژی با اهداف زیادی در مورد تمرکززدایی علم، از جمله ایجاد یک فرآیند تحقیقات بالینی از راه دور بازی‌سازی شده، بود. یکی از شرکت کنندگان پرسید که چگونه نتایج آزمون در خانه تأیید می شود. شاار گفت که شرکت در مورد آن فکر نکرده است. من فقط معتقد بودم که مردم با صداقت رفتار می کنند.

حل مسئله میان رشته ای چهره به چهره

کومیتو دیزنی به کوین تلگراف گفت که کنفرانس Lifespan با تعهد خود برای رسیدن به حداکثر تعداد شرکت کنندگان متمایز می شود. به همین دلیل است که بلیط‌ها بسیار ارزان‌تر از هزینه‌های هنگفت و بررسی پیشینه‌ای هستند که در رویدادهای ویژه مانند کنفرانس سرمایه‌گذاران طول عمر در سال ۲۰۲۲ در گستاد، سوئیس مرسوم است.

این رویکرد نه تنها دامنه ارتقای ماموریت Lifespan را گسترش می‌دهد، بلکه این استراتژی همچنین به تقویت همکاری مطلوب در کنفرانس‌ها کمک می‌کند. برای مثال، نویسندگان در جمعی گرد هم می‌آیند تا ایده‌هایی را برای پوشش این حوزه به سرعت در حال تحول به اشتراک بگذارند.

یک پانل متخصص در مورد DAO ها و تکنیک های پراکندگی در بیوتکنولوژی طول عمر بحث کرد.منبع: Lifespan

جمع آوری کمک مالی یک نتیجه معمولی از این رویداد بود، با Comito اعلام کرد که Lifespan با تیم توسعه بازی Dragon Tyrant P2E برای کمک به تحقیقات طول عمر شریک شده است.

بحث پانل جالب ترین بخش کنفرانس بود. در طول بحث نظارتی در پایان روز اول، سناتور مونتانا، کنت بوگنر، از دیلان لیوینگستون، بنیانگذار اتحاد ابتکار طولانی مدت، خواست تا لایحه‌ای را امضا کند که فرماندار مونتانا، گرگ جیانفورته، با آن کار می‌کرد.

در حال حاضر چهره‌های سرشناس زیادی در این زمینه حضور دارند و در موارد متعددی هیئت‌های آن‌ها به حمایت از معناشناسی ادامه داده‌اند. اما در این مرحله از بازی، شاید این همان کاری است که قرار است انجام دهد.

اخیراً: استیبل کوین جدید پی‌پال PYUSD با مشکلات قانونی و «کاهش عملکرد» مواجه است

بنابراین سوال بزرگی که در حال حاضر علم طول عمر را درگیر کرده این است که چگونه آن را برچسب گذاری کنیم. کومیتو نشانگر زیستی پیری، متغیر متغیر برای تعیین کمیت آن را یکی از جام های مقدس علم نامید.

از سوی دیگر، زمانی که نوبت به سیاست گذاری و جذب سرمایه می رسد، پیام رسانی مهم است. چه برخی از مردم واقعاً به زندگی برای همیشه باور داشته باشند یا نه، به نظر می رسد که نگرش جامعه نسبت به سلامتی می تواند تغییر کند. پانل‌های قبلی که در مورد اینکه آیا معکوس کردن پیری واقعاً امکان‌پذیر است، بحث می‌کردند، اهمیت درک بدن از نظر سیستم‌ها به جای بخش‌های جدا شده را توضیح دادند. همین رویکرد از علم طول عمر تا DeSci و فناوری که هر دو را جسور می کند، اعمال می شود.

نویسنده: Vittoria Benzine

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا