اخبار ارز دیجیتال

طبق نمودار شاخص بلاک چین، دو سال پس از راه اندازی Mainnet، پذیرش همچنان قوی است

از آن زمان، بیش از ۱۰۰۰۰ نماینده به شبکه شاخص بلاک چین پیوسته اند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده به کوین تلگراف در ۱۵ دسامبر، رشد در شبکه نمایه ساز بلاک چین The Graph (GRT) همچنان قوی است. شبکه گراف که دو سال پیش راه اندازی شد، یافتن، فهرست بندی، استفاده و انتشار داده ها در بلاک چین های عمومی را برای توسعه دهندگان آسان می کند.

از نوامبر ۲۰۲۱ تا نوامبر ۲۰۲۲، تعداد کل توسعه دهندگان (اعم از فعال و غیرفعال) در The Graph با ۱۴۵٪ افزایش به ۳۸۰۰۰ رسید. در همین دوره، میانگین هزینه‌های پرس و جوی GRT ماهانه با ۱۱۹۱ درصد افزایش به ۳۵۴۰۰۰ رسید و کل درخواست‌های GRT مادام العمر در شبکه توزیع شده با ۹۸۴ درصد افزایش به ۵.۲ میلیارد رسید. در نهایت، مجموع زیرگراف‌ها یا پروکسی‌های کاربردی، با ۱۲۲ درصد افزایش به ۶۴۱ در مدت مشابه در شبکه توزیع شده رسید.

بیش از ۲۰۰ نمایه ساز، ۱۰۰۰۰ نماینده و ۲۵۰۰ متصدی از زمان شروع شبکه به بلاک چین پیوسته اند. بیش از ۵۰۰ زیرگراف از سرویس میزبان اصلی به یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز منتقل شده است. ما در حال حاضر در حال نمایه سازی داده های ۳۹ بلاک چین از جمله اتریوم، NEAR، Arbitrum، Optimism، Polygon، Avalanche، Celo، Fantom، Moonbeam، IPFS، Cosmos Hub و موارد دیگر هستیم. تعداد کل زیرگراف ها از زمان استقرار در یک برنامه غیرمتمرکز افزایش یافته است، از ۳۸۰۰ زیرگراف در زمان راه اندازی در دسامبر ۲۰۲۰ به ۷۴۰۰۰ امروز.

اوا بیلین، مدیر بنیاد گراف، درباره نتایج اظهار داشت:

“به مناسبت دو سالگی شبکه گراف، دیدن جشن های مدافعان گراف در شهرهای سراسر جهان باورنکردنی است. من از فداکاری مدافعان شگفت زده شده ام، آنها از وب ۳ حمایت می کنند، جامعه الهام بخش است.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا