🚨 اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم بازی بلاک چین برنامه NFT قابل بازپرداخت ایجاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل Spielworks، آدریان کریون، گفت که NFT ها همچنین قدرت استخراج و کاهش مواد را برای بازیکنان بازی Dungeon World فراهم می کنند.

استارت‌آپ بازی‌های بلاک چین Spielworks با پلتفرم Web3 Mycelium Network همکاری کرده است تا برنامه‌ای را راه‌اندازی کند که امکان بازپرداخت کامل خریدهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) را فراهم می‌کند.

در بیانیه‌ای که برای کوین‌تلگراف ارسال شد، تیم توضیح داد که کاربرانی که NFT‌هایی به نام «ریورتی‌ها» در این برنامه دریافت می‌کنند، واجد شرایط بازپرداخت کامل کوین USD (USDC) هستند. این پروژه همچنین به کاربران این امکان را می دهد که روی این سری جدید NFT ها در یک بازی به نام Dungeon Master از Spielworks شرط بندی کنند و آنها را با استفاده از USDC از طریق مکانیزم ضرب جداگانه خریداری کنند.

از طریق این مشارکت، Spielworks از شبکه Mycelium برای پشتیبانی از خرید USDC استفاده خواهد کرد. در معامله ضرابخانه، USDC به استخر وام غیرمتمرکز مالی (DeFi) پروتکل Aave منتقل خواهد شد.

این تیم گفت سود به دست آمده در استخر وام برای بازخرید توکن های Spielwork به منظور کمک به جامعه استفاده می شود. بخشی از عواید نیز از انجمن حفاظت از Wombat استرالیا حمایت می کند.

تصویر یک NFT «Reverty» قابل استرداد.منبع: Spillworks

به گفته آدریان کریون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Spielworks، NFT ها را می توان در بازی Dungeon World نیز استفاده کرد. آنها قدرت استخراج و کاهش مواد را برای بازیکنان فراهم می کنند.

مربوط: وام گیرندگان DeFi از NFT های لوکس تماشا شده به عنوان وثیقه وام استفاده می کنند

وقتی از او پرسیده شد که آیا NFT ها به طور کامل توسط USDC پشتیبانی خواهند شد، Clion به Cointelegraph گفت: “آنها توسط خودشان “پشتیبانی” نمی شوند. Clion گفت: “البته شما می توانید از نظر فنی آن را با قیمت کمتری در بازار ثانویه بفروشید، اما فقط کل مبلغ را پس خواهید گرفت.”

کریون همچنین توضیح داد که افراد می توانند به سادگی با کلیک بر روی دکمه بازپرداخت و رفتن به صفحه ضرب، NFT ها را بازپرداخت کنند. پس از این، یک امضای تراکنش ظاهر می شود که انتقال NFT به قرارداد هوشمند را تأیید می کند و مبلغ بازپرداخت به طور خودکار از استخر وجوه بازیابی می شود.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: Web3 Gamer: GTA 6 Crypto Rumors، Doctor Who/Sandbox، بررسی NFT توریست تایلندی

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا