اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین فراتر از دیفای را می پذیرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بلاک چین و سایر فناوری‌های دفتر کل توزیع شده در بسیاری از حوزه‌ها فراتر از DeFi و Metaverse مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هر کسی که با صنعت بلاک چین آشنا باشد می‌داند که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) یکی از برجسته‌ترین موارد استفاده و بیشترین مورد استفاده در این فضا است. مسائل اخیر بخش بانکی پیرامون بانک Silicon Valley و Credit Suisse باعث شده است که بسیاری از بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی برای سیستم بانکداری سنتی تجدید نظر کنند. گسترش بیشتر DeFi نویدبخش خوبی برای بقیه صنعت ارزهای دیجیتال است، اما آیا فناوری بلاک چین در حال گسترش است و به روش‌های دیگری استفاده می‌شود؟

این سوالی است که Cointelegraph Research در آخرین گزارش خود با عنوان «موارد استفاده و پذیرش بلاک چین» به آن پرداخته است. چندین مورد استفاده مالی برای بیت‌کوین و کریپتو را پوشش می‌دهد، اما مدیریت داده‌ها، ذخیره‌سازی ابری، زنجیره‌های تامین، حسگرهای هوشمند، اعتبارات کربن، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز، هویت‌های دیجیتال و موارد دیگر را نیز بررسی می‌کند. این گزارش به جای کاربردهای نظری بر موارد استفاده واقعی تمرکز دارد و پروژه‌ها را در هر منطقه برجسته می‌کند.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود کنید.

تحقیقات کوین تلگراف از نرخ نفوذ فعلی پروژه های مختلف در بازار، نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) صنعت و عوامل مختلف اقتصاد کلان برای ایجاد یک مدل معادله مبادله استفاده کرد. نفوذ فناوری بلاک چین در هر بخش. به عنوان مثال، اندازه تخمین زده شده بازار بیمه جهانی در سال 2022، 5.94 تریلیون دلار بود، با ضریب نفوذ صنعت بلاک چین 0.01%. تحقیقات کوین‌تلگراف پیش‌بینی می‌کند که تا سال ۲۰۲۵، پروژه‌های بلاک‌چین به ۰.۰۵ درصد از کل بازار آدرس‌پذیر با TVL ۴.۲ میلیارد دلار نفوذ خواهند کرد.

جهان در حال حاضر از بسیاری جهات روی بلاک چین است

بیت‌کوین در چند هفته گذشته بسیار زیاد شده است و صنعت کریپتو ارزش بازار یک تریلیون دلاری خود را دوباره به دست آورده است. نظرسنجی Deloitte در ژوئن 2022 نشان داد که 75٪ از خرده فروشان ایالات متحده قصد دارند در عرض دو سال پرداخت های ارزهای دیجیتال را بپذیرند. در همین حال، یک نظرسنجی کوین تلگراف در سال گذشته نشان داد که 62 درصد از سرمایه گذاران حرفه ای دارای دارایی های دیجیتال هستند. در همین حال، 36.6 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر در سال 2022 در صنعت بلاک چین سرمایه گذاری خواهد شد تا به رشد پروژه های جدید در آینده کمک کند.

“گزارش موارد استفاده و پذیرش بلاک چین” این موارد و موارد استفاده مالی فعلی را برای بلاک چین پوشش می دهد، اما در زمینه سرگرمی، مدیریت داده، ESG (محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت)، و سازمان های مستقل غیرمتمرکز. ما همچنین عمیق تر به کاربرد

فراتر از یک صرافی ارز فیات

انقلاب بیت کوین الهام بخش ایجاد چیزی بیش از یک سیستم نقدی الکترونیکی است و از آن زمان این فناوری به برنامه های مختلف تبدیل شده است.

به عنوان مثال، همانطور که در بخش “مدیریت داده” گزارش مشخص شده است، حسگرهای اینترنت اشیا احتمالاً CAGR قابل توجهی خواهند داشت و طی دو سال آینده رشد قابل توجهی در این بخش خواهند داشت. آن‌ها راه‌حل‌های عالی برای کاربردهای مختلف حسگر فعلی، مانند شهرهای هوشمند و اتومبیل‌ها ارائه می‌دهند که می‌توانند با استفاده از فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده مانند بلاک چین و نمودارهای غیرچرخه‌ای جهت‌دار، با محیط اطراف خود تعامل بهتری داشته باشند.

آخرین گزارش Cointelegraph Research همچنین وفاداری، تبلیغات، رویدادها، قمار، بازی‌های ویدیویی، اوراق بهادارسازی و چندین موضوع دیگر، نحوه کار آنها و جایی که ممکن است در آینده بروند را پوشش می‌دهد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

مایکل تابون معاون مدیر تحقیقات Cointelegraph است. تیم تحقیقاتی ما متشکل از متخصصان در زمینه‌های مالی، اقتصاد و فناوری است که بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشن‌گری را به بازار می‌آورد. این تیم از API ها از منابع مختلف استفاده می کند تا اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفیدی ارائه دهد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، از استعدادهای ترکیبی خود در گزارش موارد استفاده از بلاک چین و پذیرش 2023 استفاده می کند. موقعیتی عالی.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا