🚨 اخبار ارز دیجیتال

صندوق بنیانگذاران بلاک چین ۷۵ میلیون دلار برای پذیرش انبوه Web3 جمع آوری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دور تامین مالی شامل Polygon، Ripple، Octava، NEO Global Capital، Appworks، Sebastien Borget of The Sandbox، GSR، LD Capital، Metavest Capital و دیگران است.

Blockchain Founders Fund، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که از پذیرش وب ۳ و فناوری بلاک چین حمایت می کند، ۷۵ میلیون دلار از شرکت هایی مانند Polygon، Ripple، Octava، NEO Global Capital، Appworks، GSR، LD Capital و Metavest Capital جمع آوری کرده است. سباستین بورگت، مدیر عامل The Sandbox نیز همینطور.

بر اساس این اعلامیه، این صندوق بر حمایت از پروژه‌های اولیه و اولیه که احتمالاً منجر به پذیرش انبوه فناوری Web3 و بلاک چین می‌شوند، تمرکز خواهد کرد. این صندوق تاکنون در بیش از ۱۰۰ استارتاپ از جمله Altered State Machine، Splinterlands، GRID، Krayon و Magna سرمایه گذاری کرده است.

میچیکو یودا، هماهنگ کننده بازاریابی صندوق بنیانگذاران بلاک چین در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر می تواند در ۱۲ ماه آینده به بیش از ۲۰۰ شرکت گسترش یابد.

درباره الزامات و روش‌های استارت‌آپ‌های Web3 برای جمع‌آوری پول از صندوق بنیانگذاران بلاک چین، یودا تمرکز خود را بر روی شرکت‌های Web3 در مراحل اولیه با تیم‌های قوی و توانایی اثبات شده برای اجرای چشم‌اندازشان به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، پروژه باید محصول یا خدماتی را ارائه دهد که نیاز واقعی بازار را برطرف کند و مسیر روشنی برای ایجاد درآمد در طول زمان فراهم کند. این پروژه همچنین باید دارای یک طرح تجاری واضح و قابل اجرا باشد که درک کاملی از بازار هدف و چشم انداز رقابتی را نشان دهد.

جودا با بحث در مورد برخی از چالش‌های اصلی در چشم‌انداز سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال و اینکه چگونه صندوق بنیانگذاران بلاک چین می‌تواند به رفع آنها کمک کند، به اشتراک گذاشت: سوابق پروژه های موفق برای مقابله با این چالش‌ها، ما بر سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های باکیفیت با پایه‌های قوی و نشان دادن کشش قوی تمرکز می‌کنیم. ”

یودا به کوین تلگراف گفت که صندوق بنیانگذاران بلاک چین هنگام ارزیابی سرمایه‌گذاری‌ها رویکرد تیم محوری را اتخاذ می‌کند و اطمینان می‌دهد که تنها تیم‌های متعادلی برای جمع‌آوری سرمایه انتخاب می‌شوند. او اضافه کرد:

ما با همگام شدن با روندهای نوظهور حاکمیت بلاک چین که در طول زمان به تکامل خود ادامه می‌دهند، اقدامات احتیاطی لازم را برای کنترل عدم قطعیت نظارتی انجام می‌دهیم. ما از ارتباطات صنعتی خود، از جمله موسسات و سرمایه‌گذاران، برای کمک به موفقیت شرکت‌های پرتفوی خود استفاده می‌کنیم.

مطالب مرتبط: سرمایه گذاران فرشته در مقابل سرمایه گذاران خطرپذیر

در ۲۴ فوریه، Cointelegraph گزارشی را ارائه کرد که در آن کاهش مخارج سرمایه گذاری خطرپذیر توسط سرمایه گذاران در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ توضیح داده شد.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری خطرپذیر به سمت «نوآوری‌های غیر فرار» مانند پل‌های زنجیره‌ای متقابل، پرداخت‌ها و حواله‌ها، وام‌دهی، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز، مدیریت دارایی و مدیریت هویت دیجیتال تغییر می‌کند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا