اخبار ارز دیجیتال

Blockchain Fintech GammaRey توافقنامه ادغام ۳۲۰ میلیون دلاری را امضا کرد

GammaRey گفت حدود ۸۰۰ میلیون دلار دارایی مصرف کننده دارد.

بر اساس اعلامیه ۳ ژانویه، شرکت فین‌تک بلاک‌چین GammaRey با تجارت الکترونیک مالی و شرکت تحلیل داده‌های مصرف‌کننده GoLogiq قرارداد ادغامی منعقد کرده است. هر دو شرکت در ایالات متحده مستقر هستند، اما GoLogiq بر مشتریان آسیای جنوب شرقی متمرکز است.

همانطور که در شرایط مشخص شده است، GoLogiq 320 میلیون دلار سهام عادی را برای به دست آوردن ۱۰۰٪ از سهام موجود GammaRey منتشر خواهد کرد. این معامله تابع شرایط است و انتظار می رود در هفته های آینده بسته شود. همانطور که این شرکت ها گفتند، هدف از ادغام “تمرکز بر بازار با رشد مدیریت ثروت برای نسل Z و هزاره ها” است. برنت سوئن، رئیس GoLogiq در توضیح این معامله گفت:

“این ادغام بسیار هم افزایی، GoLogiq را قادر می‌سازد تا به اهداف خود مبنی بر تبدیل شدن به یک پلتفرم فین‌تک جامع برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان ضعیف دست یابد و رشد درآمد و جریان نقدی قوی ایجاد کند. من می‌توانم این کار را انجام دهم.”

Suen همچنین فاش کرد که GoLogiq در مراحل نهایی تکمیل یک هدف خرید جدید با بیش از ۹ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت است که توسط GammaRey معرفی شده است. این شرکت‌ها پس از بسته شدن معامله، بیش از ۵۰ میلیون دلار درآمد سالانه در سال ۲۰۲۳ تعیین کرده‌اند.

GammaRey مستقر در نیویورک بر کیف پول های دیجیتال مصرف کننده و نرم افزار توسعه دهنده تمرکز دارد. این شرکت خصوصی گفت که این یک “کسب و کار سودآور با جریان نقدی قوی” است. حدود ۸۰۰ میلیون دلار دارایی مصرف کننده دارد. پس از ادغام، سهام GoLogiq به تجارت خارج از بورس تحت عنوان GOLQ ادامه خواهد داد.

GoLogiq همچنین برای عرضه در بورس های فهرست شده مانند Nasdaq و NYSE درخواست خواهد کرد. چنین برنامه هایی بر اساس عوامل متعددی از جمله رعایت حداقل الزامات فهرست تایید خواهند شد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا