🚨 اخبار ارز دیجیتال

بازار مالی بلاک چین تا سال ۲۰۳۲ به ۷۹.۳ میلیارد دلار خواهد رسید

اختلال ایجاد شده در امور مالی سنتی توسط همه‌گیری COVID-19، همراه با وعده کاهش هزینه‌های عملیاتی، زمینه را برای جریان‌سازی اکوسیستم‌های دیجیتال فراهم کرده است.

بازار مالی بلاک چین که شامل بلاک چین های دولتی و خصوصی، تجارت، پرداخت ها، تسویه حساب و مدیریت دارایی می شود، در موقعیت خوبی قرار دارد که تا سال ۲۰۳۲ به بازار ۷۹.۳ میلیارد دلاری برسد.

گزارشی توسط Allied Market Research نشان می‌دهد که بازیگران بازار مالی بلاک چین به‌شدت اتحادها و خریدها را به عنوان استراتژی‌های برتر در نظر می‌گیرند. اختلال ایجاد شده در امور مالی سنتی توسط همه‌گیری COVID-19، همراه با وعده کاهش هزینه‌های عملیاتی، زمینه را برای جریان‌سازی اکوسیستم‌های دیجیتال فراهم کرده است.

زیربخش بلاک چین عمومی سهم بازار را در اختیار دارد.منبع: تحقیقات بازار متفقین

در سال ۲۰۲۳، زیربخش بلاک چین عمومی اکثر انواع بلاک چین های مورد استفاده در سراسر جهان را تشکیل می دهد. بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) بخشی از یک اکوسیستم رمزنگاری برجسته هستند که از بلاک چین های عمومی استفاده می کند. همانطور که در این گزارش توضیح داده شد، بلاک چین های عمومی مزایای زیادی دارند.

بلاک چین های عمومی از قدرت محاسباتی قابل توجهی استفاده می کنند و آنها را برای مدیریت دفتر کل توزیع شده در مقیاس بزرگ مرتبط با تراکنش های مالی ایده آل می کند. انتظار می رود این عوامل بازار مالی بلاک چین را هدایت کنند.

وقتی صحبت از برنامه‌های مالی بلاک چین می‌شود، پرداخت‌ها و تراکنش‌های فرامرزی دو مورد از بزرگ‌ترین زیربخش‌ها هستند که ناشی از تقاضای رو به رشد افراد، مشاغل، بازرگانان، صنعت و گروه‌های توسعه بین‌المللی است.

بخش فرعی پرداخت ها و پرداخت های فرامرزی سهم بازار غالب را به خود اختصاص می دهد.منبع: تحقیقات بازار متفقین

همانطور که در بالا نشان داده شد، انتظار می رود این روند ادامه یابد زیرا کاربران همچنان به دنبال جایگزین های ارزان تر برای انتقال پس انداز خود در سراسر جهان هستند. آمریکای شمالی در سال ۲۰۲۲ بر بازار مالی بلاک چین تسلط داشت و انتظار می‌رود که رهبری خود را در پذیرش مالی بلاک چین حفظ کند.

نکات مهم گزارش بازار مالی بلاک چین.منبع: تحقیقات بازار متفقین

Allied Market Research نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) را ۶۰.۵% بر اساس تحلیل کمی روندها و پویایی ها در صنعت مالی بلاک چین پیش بینی کرد. بر اساس برآوردها، انتظار می‌رود این صنعت به یک بازار ۷۹.۳ میلیارد دلاری رشد کند.

مربوط: فراتر از امور مالی و بیت کوین: چگونه بلاک چین پیام های امن را مختل می کند

گزارش اخیر شبکه پرداخت دیجیتال ریپل نشان داد که بلاک چین می تواند به مؤسسات مالی کمک کند تا حدود ۱۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۳۰ هزینه های پرداخت برون مرزی را کاهش دهند.

در این گزارش آمده است: «در این نظرسنجی، بیش از ۵۰ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند که هزینه‌های پرداخت داخلی و بین‌المللی پایین‌تر، مزیت اصلی ارزهای دیجیتال است. این بیانیه مکمل گزارش Allied Market Research است که مسیرهای رشد را بر اساس جایگزین‌های ارزان‌تر و مطمئن‌تر پیش‌بینی می‌کند.

مجله: اولین رویکرد طرفداران خواننده Verite به Web3، NFT های موسیقی، و ایجاد جامعه


نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا