🚨 اخبار ارز دیجیتال

قابلیت های بلاک چین به عنوان ابزاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی که در کتاب سفید WEF برجسته شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

براینلی لیر، مدیر CISA گفت که بررسی و تحقیق در مورد فناوری های جدیدی که می تواند به مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کند، مهم است.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) اخیراً کاغذ سفیدی منتشر کرده است که توضیح می‌دهد چگونه بلاک چین می‌تواند زیرساخت‌های مورد نیاز برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی را «در سرعت و مقیاس» فراهم کند.

با توجه به وایت پیپر، ارزش بلاک چین برای جامعه اقدام اقلیمی به چهار دسته تقسیم می شود. اول، بلاک چین می تواند اعتماد و جاه طلبی را در مذاکرات آب و هوا افزایش دهد. همچنین می تواند شفافیت و اعتبار بازار را بهبود بخشد و بودجه بیشتری را به توسعه دهندگان پروژه منتقل کند. در نهایت، WEF می نویسد که دیجیتالی شدن «دسترسی را به اقدامات آب و هوایی دموکراتیک می کند».

برینلی لیل، شتابدهنده تاثیر رمزنگاری و پایداری WEF (CISA)، رئیس بلاک چین و دارایی های دیجیتال، گفت که در نظر گرفتن و تحقیق در مورد فناوری های نوظهور به عنوان ابزاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی بسیار مهم است. Llyr توضیح داد:

زیرساخت‌های جهانی آب و هوا، ابزارها و فناوری‌های تنظیم، همگی می‌توانند به ما کمک کنند تا با اکوسیستم در حال تغییر جهانی همراه شویم. اینجاست که فناوری بلاک چین و زیرساخت‌های مشترک می‌توانند کمک کنند.»

وایت پیپر همچنین تاکید می‌کند که به دلیل پتانسیل بلاک چین، رهبران صنعت توافق دارند که برای حمایت از نوآوری‌های مربوط به آب و هوای دیجیتال به “قوانین سازنده” نیاز است.

مربوط: مدیر عامل Circle، سرکوب رمزارز ایالات متحده را به دلیل کاهش ارزش بازار USDC مقصر می‌داند

دانا گیبر، مدیر عامل Flowcarbon، یک پروژه آب و هوای بلاک چین، گفت که برای سیاستگذاران مهم است که نه تنها مهمترین کاربردهای بلاک چین، بلکه انواع کاربردها را در نظر بگیرند. Gibber می‌گوید: «این فراتر از ارزهای دیجیتال است و هر چیزی را که می‌توان بر روی بلاک چین ایجاد کرد را در بر می‌گیرد.

در همین حال، صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس نیز برای شفافیت بیشتر در مقررات بخش دارایی دیجیتال در ایالات متحده مبارزه می کند. در ۲۵ آوریل، پلتفرم ارزهای دیجیتال شکایتی را با هدف وادار کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای اجرای یک دادخواست قانون‌گذاری که از ژوئیه سال گذشته در جریان بود، تنظیم کرد. به دنبال آن، صرافی همچنین یک کمپین توکن غیرقابل تعویض (NFT) را راه اندازی کرد که خواستار سیاست های ارز دیجیتال هوشمندتر شد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنندنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا