اخبار ارز دیجیتال

عضو هیئت مدیره شورای بلاک چین تگزاس نامزدی خود را برای مجلس قانونگذاری ایالتی اعلام کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر تجزیه و تحلیل استخراج بیت کوین TBC گفته است که با اکتشاف فدرال رزرو برای ارز دیجیتال بانک مرکزی مخالف است و قصد دارد «آزادی دیجیتال» را ترویج کند.

استفن کینارد، مدیر تجزیه و تحلیل استخراج بیت کوین برای شورای بلاک چین تگزاس، یک گروه حامی ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که برای مجلس نمایندگان تگزاس نامزد خواهد شد.

در اطلاعیه 11 جولای، آقای کینارد گفت: گفت او قصد دارد به دنبال نامزدی جمهوری خواهان برای منطقه 70 مجلس نمایندگان تگزاس در منطقه دالاس-فورت ورث باشد، جایی که از سال 2025 برای یک دوره دو ساله خدمت خواهد کرد. این نامزد پس از حدود سه سال کار در BOK Financial از مارس 2022 در شورای بلاک چین تگزاس بوده است.

آقای Kinnaird گفت که “آزادی دیجیتال” را ترویج خواهد کرد و از “سرمایه گذاری های فناوری استراتژیک” در مبارزات انتخاباتی خود حمایت خواهد کرد. پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان منطقه احتمالاً با میهائلا پلسا، دموکرات فعلی، که از سال 2023 در مجلس نمایندگان تگزاس حضور دارد، روبرو خواهد شد.

این نامزد از فدرال رزرو آمریکا به دلیل تلاش “بی پروا” برای معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) انتقاد کرده است و سایر قانونگذاران جمهوری خواه از جمله فرماندار فلوریدا و نامزد ریاست جمهوری 2024 ران دیسانتیس نیز این بیانیه را تکرار کردند. بر اساس وب سایت کمپین کینارد، او قصد داشت «مقاومت کند و هر گونه تحقیقی را متوقف کند» در مورد CBDC.

مربوط: مجلس قانونگذاری تگزاس در حالی بسته می شود که لایحه کریپتو هنوز قطعی نشده است

تگزاس، به ویژه پایتخت آن آستین، به منبع اصلی فعالیت استخراج کریپتو برای اکوسیستم تبدیل شده است و خروج بسیاری از ماینرها از چین وضعیت را حتی بهتر کرده است. لایحه ای با هدف محدود کردن مشوق ها برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در ماه آوریل در سنای تگزاس تصویب شد، اما دولت همچنین به اضافه کردن ارزهای رمزپایه به منشور حقوق ایالت رای مثبت داد. فرماندار ابوت خود را “حامی قبض ارز مجازی” می نامد.

در حالی که تنها چند ماه تا برگزاری انتخابات مقدماتی انتخابات 2024 در ایالات متحده باقی مانده است، ارزهای رمزپایه و بلاک چین به نقاط اصلی اختلاف برای بسیاری از رای دهندگان تبدیل شده اند. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، از کاربران ارزهای دیجیتال خواسته است که “نامزدهای طرفدار رمزارز را در تمامی 435 منطقه کنگره ایالات متحده انتخاب کنند” زیرا قانونگذاران قانونی برای تنظیم دارایی های دیجیتال ارائه می کنند. من از شما خواستم این کار را انجام دهید.

مجله: Crypto City: راهنمای آستیننویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا