🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده Emmer: بلاک چین می تواند هوش مصنوعی را تأیید کند زیرا ارزهای دیجیتال پیروزی در دادگاه را جمع می کنند

تام ایمر، نماینده کنگره ایالات متحده، به مخاطبان Permissionless II گفت که چشم انداز ارزهای دیجیتال در حال بهبود است و زمان تمرکز بر نوآوری فرا رسیده است.

تام ایمر، نماینده کنگره، در کنفرانس Permissionless II در ۱۱ سپتامبر پیشنهاد کرد که بلاک چین می تواند برای احراز هویت از چیزهایی که توسط هوش مصنوعی تولید می شود، استفاده شود. او گفت که این به خوبی با سایر پیشرفت‌هایی که در سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده دیده می‌شود، همراه خواهد بود.

ایمر هنگام صحبت در پانل، لحن سنجیده‌ای داشت و اشاره کرد که پیروزی‌های اخیر دادگاه برای Ripple و Grayscale هنوز قابل تجدید نظر است. با این حال، تصمیمات آینده دادگاه عالی ایالات متحده «احتمالاً […] ما روی مرکز ایالت اداری شرط بندی می کنیم. ”

آقای اِمر ظاهراً به Roper Bright Enterprises v. Raimondo اشاره می‌کند، یک تفاوت شورون در سال ۱۹۸۴ که نشان می‌دهد دادگاه‌ها باید در صورت نامشخص بودن قانون، به سازمان‌های دولتی موکول شوند. این چالشی است با اصل

مرتبط: نماینده تام ایمر از اصلاحیه برای محدود کردن نظارت بر ارزهای دیجیتال SEC حمایت می کند.

ایمر گفت، آنچه صنعت کریپتو از کنگره نیاز دارد، “افزایش آگاهی و یافتن راه حل” برای صنعت است. او اضافه کرد:

قانون‌گذاران بیشتری نسبت به گذشته خود را آموزش می‌دهند، اما ما هنوز به آنجا نرسیده‌ایم.»

ما نیاز به تغییر در روایت داریم. ایمر گفت: «پیشنهاد من به این جمعیت استفاده از هوش مصنوعی است. کنگره در حال برافراشتن پرچم‌های قرمز برای تشخیص درست و نادرست بودن است. ولی:

“حدس بزنید چیست؟ فناوری دارایی دیجیتال وسیله ای برای احراز هویت است.”

از سوی دیگر، «آنها همچنان بر FTX متمرکز هستند. […] این یک کلاهبرداری به قدمت امور مالی است، اما FX هنوز هم می‌تواند حواس همه را پرت کند و ما هنوز به نوآوری و موفقیت در این فضا و معنای آن برای افراد بازنگشته‌ایم. ”

ایمر همچنین یکی از حامیان قانون نوآوری و فناوری مالی قرن بیست و یکم و قانون تثبیت SEC است که گفته می شود به برکناری رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گری جنسلر منجر شده است.

مجله: نظر: ماکسی های رمزنگاری جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزنگاری» حزب دموکرات هستند.


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا