اخبار ارز دیجیتال

Blockchain Capital صندوق سرمایه گذاری 580 میلیون دلاری در بازی های رمزنگاری DeFi را می بندد

دوره های اندرو تیت

این بودجه شامل 380 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه و 200 میلیون دلار در “تامین مالی فرصت ها” است.

گروه سرمایه گذاری خطرپذیر Blockchain Capital از بسته شدن دو صندوق جدید به مبلغ 580 میلیون دلار با هدف سرمایه گذاری در زیرساخت ها، بازی ها، DeFi و فناوری مصرف کننده/اجتماعی خبر داد.

این صندوق‌ها به‌عنوان ششمین صندوق اولیه بلاک چین و اولین «صندوق فرصت» عمل خواهند کرد که دومی به عنوان ورودی به شرکت‌هایی عمل می‌کند که قبلاً منابع مالی قابل توجهی را در جاهای دیگر تضمین کرده‌اند.

طبق بیانیه مطبوعاتی Blockchain Capital:

“هدف نهایی افزایش توانمندی افراد با کنترل زندگی دیجیتالی و مالی آنها از طریق برنامه ها و خدمات نوآورانه مبتنی بر بلاک چین است. چشم انداز ما احساسات و تصمیمات سرمایه گذاری ما را هدایت می کند.”

مجموع 580 میلیون دلار این صندوق بین دو صندوق تقسیم خواهد شد که طبق گزارش ها 380 میلیون دلار به یک صندوق اولیه و مابقی به یک صندوق فرصت اختصاص یافته است. در حال حاضر، مشخص نیست که صندوق سرمایه گذاری دقیقا چه نوع پروژه هایی را در اولویت قرار خواهد داد.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت به روند سرمایه گذاری خود در زیرساخت ها، DeFi، بازی ها و دیگر فرصت های مالی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.

با این حال، بیانیه مطبوعاتی همچنین بیان می کند که استراتژی Blockchain Capital “در مورد بخش نیست، بلکه در مورد بخش نیست.” این در مورد استفاده از فناوری بلاک چین برای تنظیم مجدد انگیزه ها، ایجاد مجدد اعتماد کاربران و طراحی مجدد قرارداد اجتماعی دنیای دیجیتالی فزاینده است. ”

مربوط: شرکت‌های ارزهای دیجیتال گروه بلاک چین تگزاس را تشکیل می‌دهند و بر مقررات شفاف اصرار دارند

در واقع، نوسانات بازار کریپتو در 20 ماه گذشته خطرات تفکر کوتاه مدت را نشان داده و بسیاری از کسانی را که این فناوری نوپا را اشتباه ارزیابی کرده بودند، در معرض دید قرار داده است. ما حتی بیشتر سرمایه گذاری کرده ایم.” ما در حال تامین مالی نسل بعدی مبتکران هستیم که هرگز در تاریخ خود سابقه نداشته است. ”

آخرین صندوق بسته شده یکی از بزرگترین صندوق های تاریخ رمزنگاری/بلاک چین و بیشترین سرمایه ای است که Blockchain Capital تا به حال جمع کرده است. با این حال، این نباید به عنوان نشانه ای از اینکه شرکت قصد دارد به افزایش اندازه صندوق ادامه دهد تعبیر شود.

در مصاحبه با TechCrunch، اسپنسر بوگارت، یکی از شرکای این شرکت، گفت که شرکت او “قصدی برای توسعه و تبدیل شدن به یک صندوق هوش مصنوعی یا یک صندوق تامینی و توکن های تجاری ندارد” و افزود که صندوق های آینده “” ما فکر نمی کنیم این بسیار بزرگتر از آنچه بوده است، خواهد بود.” شما می توانید آن را در اینجا ببینید. ”


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا