اخبار ارز دیجیتال

زیرساخت های مبتنی بر بلاک چین آینده بازارهای کربن، ارزهای دیجیتال و کالاها را خواهند ساخت.

با برخاستن از خاکستر صرافی‌های ارزهای دیجیتال قدیمی، پارادایم جدیدی متولد می‌شود.

1GCX: مواد مشارکت

همانطور که توسط اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده گزارش شده است، اکنون محیط زیست یک اولویت جهانی است، همانطور که توسط اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده گزارش شده است. با توجه به تأثیر این انتشارات بر تغییرات آب و هوا، بسیاری از کشورها دستوراتی را برای کاهش انتشار کربن خود اعلام کرده اند. به عنوان مثال، ایالات متحده از طریق دفتر تحلیل اقتصادی خود، برنامه هایی را برای اندازه گیری کالاهای زیست محیطی آشکارا اعلام کرده است.

با این حال، انتشار کربن صفر مطلق در بسیاری از بخش ها امکان پذیر نیست. جبران کربن برای مبارزه با انتشار باقیمانده مهم است. در این مدل، سازمان ها می توانند با سرمایه گذاری در پروژه های غرق کربن، انتشار گازهای گلخانه ای باقیمانده را جبران کنند. جبران کربن راهی برای افراد یا سازمان ها برای ردیابی تعداد اعتباراتی است که برای خنثی شدن کربن نیاز دارند.

بنابراین، مایکل ویلسون، رئیس و بنیانگذار 1GCX گفت:

کالاهای زیست‌محیطی، دسته‌ای از دارایی‌ها که به‌عنوان اعتبارات انرژی نامشهود وجود دارند، به‌عنوان مهم‌ترین ارزش‌آفرینان طی 10 تا 50 سال آینده شناخته می‌شوند.

در نظر بگیرید که با تبدیل شدن محیط زیست و کربن به اولویت های اصلی جهان، دیدگاه سنتی جهان به انرژی و مهمتر از آن ارزش نیز تغییر خواهد کرد. از آنجایی که کشورهای بیشتری با رویکرد اعتبار اول انرژی شروع به کار می کنند، ارزش دلار آمریکا و بدهی که ممکن است هرگز بازپرداخت نشود، دیگر پایدار نخواهد بود.

مؤلفه ارزش شناخت می تواند با شناسایی اعتبارات انرژی نامرئی، به ویژه اعتبارات کربن در ترازنامه خود، تغییر کند. با توجه به اهمیت بدهی ایالات متحده و نیاز به مازاد بودجه برای پرداخت آن، تمرکز بر انرژی بر دلار منطقی است.

Image_0

بازار کربن یکپارچه

در حال حاضر، هنوز هیچ راه حل واحدی برای بازارهای کربن وجود ندارد که به شرکت کنندگان اجازه دهد تا به سرعت و به طور یکپارچه ارزش کالاهای کربنی را بدست آورند. امروزه، چندین شرکت خصوصی، جبران کربن را به مشاغل و افراد ارائه می‌کنند که هر کدام سهمی در جنگل‌داری و سایر پروژه‌های کربن منفی دارند.

از طرف دیگر، خریداران می‌توانند در مبادلات کربن اعتبار بخرند، اما متأسفانه امور مالی سنتی (TradFi) منسوخ شده است و به دلیل داشتن بخشی از یک سیستم ظالمانه شهرت ضعیفی دارد. اعتبارات کربن با کیفیت بالا به دلیل روش‌های مختلف و دلایل دیگر با کمبود مواجه هستند.

به همین دلیل، 1GCX معتقد است که ادغام بهترین بخش های TradFi با بلاک چین تنها راه حلی است که می تواند از این انتقال جهانی به این سیستم ارزشی جدید پشتیبانی کند.

مایکل ویلسون گفت:

“آزادی با تصمیم به پذیرفتن مسئولیت خود و دنیای خود، به ویژه محیط زیستمان آغاز می شود و به پایان می رسد. تجارت، اقتصاد و ارز در قلب تمدن ما قرار دارند. تنها راه آزادی و مسئولیت است. ارزهای دیجیتال پول، ارزش ها را به ارمغان می آورند. ما در لبه پرتگاهی هستیم و عصر جدیدی در راه است. و انتخاب یکی از راه های آگاهی است و این راهی است که می رویم.”

رویکرد اول محصول

1GCX این مشکلات را به طور مستقیم حل می کند. صرافی نشان‌دهنده فناوری سبز است که می‌تواند با برجسته کردن امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها، مزایای بازار جدیدی را برای ارزش‌گذاری بازار ارزهای دیجیتال به ارمغان بیاورد. در نتیجه، یک پل دو طرفه برای تجارت افست کربن بخشی از یک بازار گسترده تر و جامع تر خواهد بود که می تواند پذیرش، آموزش و ارتباط را در سراسر صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

بر خلاف سایر شرکت‌ها در این فضا، 1GCX برای بازطراحی بازارهای مالی رویکردی بازارساز و کالا اول را در پیش گرفته است. علاوه بر این، ادغام جفت ارزهای رمزنگاری شده، کالا و اعتبار کربن و برنامه های متقابل این پلت فرم را از سایر صرافی ها متمایز می کند. برای کاربران، این به معنای تجربه کاربری جدید برای تجارت روی پلتفرم با دسترسی به بازارهای کربن و انرژی زنده است. بنابراین، 1GCX یک اکوسیستم راه‌اندازی شده در بازار برای مردم عادی برای دسترسی به کالاهای کربنی است که به عنوان سرمایه طبیعی نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین اسرار در امور مالی جهانی.

با نگاهی به بقیه اکوسیستم، کاربران با محصولات نوآورانه‌ای با محوریت اوراق قرضه توکن شده به نام اوراق قرضه سیاه و سیستم‌های پرداخت جدید که جفت ارزهای دیجیتال و کالاهای رمزنگاری شده را یکپارچه می‌کنند، مواجه خواهند شد.

از 11 می 2022، 1GCX به ارائه جفت های معاملاتی بیت کوین (BTC)، Dogecoin (DOGE)، اتر (ETH)، کوین دلار آمریکا (USDC) و Tether (USDT) ادامه می دهد. نه فقط دلار آمریکا، بلکه دلارهای کانادا، یورو، پوند انگلیس و سایر دارایی های دیجیتالی و کالاهای فیزیکی معروف. این صرافی پلتفرم که بر اساس بهترین اصول TradFi ساخته شده است، تصمیم گرفته است هر هفته دارایی های رمزنگاری جدید را اضافه کند. ما همچنین نقشه راه خود را برای ایجاد اولین دارایی های کربن دیجیتالی از تأیید کننده های مختلف افست در سراسر جهان به اشتراک می گذاریم. گفته می شود که این دارایی ها در سه ماهه چهارم 2022 برای تجارت در دسترس خواهند بود.

برخلاف صرافی های خصوصی امروزی، 1GCX کارمزدهای پایین، تسویه حساب های روان و سریع را ارائه می دهد. این بدان معناست که کاربران جدید می توانند به یکی از در دسترس ترین پلتفرم ها دسترسی داشته باشند، حتی اگر هرگز از یک صرافی سنتی استفاده نکرده باشند.

RA Wilson، مدیر ارشد فناوری 1GCX، مأموریت شرکت را تکرار می کند:

“اصول اقتصادی ما در بازارهای باز و شفاف با استفاده از راه حل های بازار آزاد مانند جبران کربن به روشی که به نفع همه باشد، جریان سرمایه را افزایش می دهد و انتشارات غیرقابل اجتناب را به همراه دارد.”

مواد با مشارکت 1GCX ارائه شده است

سلب مسئولیت. کوین تلگراف هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مادی در دسترس است، خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. همچنین نباید این مقاله را توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

نویسنده: Sarah Jansen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا