اخبار ارز دیجیتال

انجمن بلاک چین ریپل را در دوئل SEC تایید می کند

انجمن بلاک چین حامی صنعت ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده می گوید که از آزمایشگاه های ریپل در بحبوحه نبرد حقوقی مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پشتیبانی می کند، یک دعوی قضایی که برای آینده این صنعت حیاتی است، استدلال می کند که ممکن است

گروه حمایت از کریپتو مستقر در ایالات متحده انجمن بلاک چین از آزمایشگاه های ریپل در طول نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) حمایت کرده است، دعوی قضایی که می تواند برای آینده صنعت کریپتو حیاتی باشد. ادعا می شود که دارای رابطه جنسی است.

در پستی در ۲۸ اکتبر، این گروه مدافع اعلام کرد که در اقدام اجرایی SEC علیه ریپل، با ارائه وکیل حقوقی، که به عنوان «دوستان دادگاه» نیز شناخته می‌شود، در مقابل اقتصاد کریپتو آمریکا «ایستادگی» خواهد کرد.

تقریبا دو سال پیش، در دسامبر ۲۰۲۰، SEC از ریپل (XRP)، مدیرعامل سابق کریستین لارسن، و مدیر عامل فعلی براد گارلینگ هاوس به اتهام جمع آوری ۱.۳ میلیارد دلار از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده XRP شکایت کرد.

انجمن گفت: “این مورد تنها یکی از تلاش های طولانی SEC برای تنظیم از طریق اجرای قانون است و تلاش های SEC برای تقویت و توجیه تفسیر بیش از حد گسترده ای از تست Howie را برجسته می کند.”

تست هوی تعیین می کند که چه چیزی به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری واجد شرایط است و بنابراین، چه چیزی مشمول قوانین اوراق بهادار ایالات متحده است.

انجمن Blockchain توضیح داده است که چرا نظرات SEC و رئیس Gary Gensler در مورد قانون اوراق بهادار می تواند “تأثیر مخربی” بر صنعت کریپتو داشته باشد.

آنها ادعا می کنند که فناوری بلاک چین کاربردهای زیادی در صنعت کریپتو دارد. توکن ها را می توان برای پرداخت برای کالاها و خدمات، انتقال حقوق مالکیت معنوی، ردیابی موجودی و برای اهداف خاص در پروژه های بلاک چین خاص استفاده کرد.

اعمال قوانین اوراق بهادار در مورد این توکن ها، چه از طریق منشور آزمون هوی یا نه، عملکرد این شبکه ها را به شدت محدود می کند.

انجمن همچنین ادعا می کند که SEC سوابق آشکار دادگاه عالی و مدار دوم را نادیده گرفته است که می گوید تجارت در کشتی ها خارج از صلاحیت SEC است.

صنعت بلاک چین ماهیت جهانی دارد، اما قانون فدرال اوراق بهادار چنین نیست.

بنابراین، برای اهداف مسئولیت و (در صورت لزوم) خسارت، دادگاه باید به محدودیت های قانون اوراق بهادار توجه داشته باشد.

مربوط: نکات رئیس Ripple در حالی که هاسکینسون به ارتش XRP پاسخ می دهد و پرونده SEC به پایان می رسد

کریستین اسمیت، مدیر اجرایی انجمن بلاک چین معتقد است که این حادثه می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای برای آینده ارزهای دیجیتال داشته باشد و تفسیر SEC از قانون اوراق بهادار را “این بزرگترین تهدید برای آینده صنعتی که در آن فعالیت می‌کنیم” نامید که به سرعت در حال رشد است.

SEC با اعمال تصادفی این استانداردهای منسوخ شده در فناوری مدرن و نوآورانه، به الگوی «تنظیم از طریق اجرا» خود ادامه می‌دهد و شرکت‌های ارزهای دیجیتال را با هیچ توجیه یا هشداری جریمه می‌کند.

انجمن بلاک چین گفت این شکایت به این صنعت فرصتی می دهد تا با آنچه که به عنوان «قوانین SEC از طریق اجرا» می بیند مقابله کند و می تواند راه را برای استانداردهای مدرن برای صنعت باز کند.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا