اخبار ارز دیجیتال

موسسه بلاک چین به دنبال اطلاعاتی از فدرال رزرو، FDIC و OCC در مورد شرکت‌های رمزنگاری «دیگر بانکی» است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

انجمن درخواست قانون آزادی اطلاعات را به عنوان بخشی از تحقیق در مورد اینکه چگونه اقدامات تنظیم کننده “به طور نادرست” در ورشکستگی سه بانک نقش داشته است، ارائه کرد.

انجمن بلاک چین، یک گروه حامی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، به تنظیم کننده های مالی در مورد “ورشکستگی شرکت ارزهای دیجیتال” بالقوه در پی ورشکستگی امضاها، بانک سیلیکون ولی، سیلورگیت و دیگران هشدار داده است.

در اطلاعیه 16 مارس، موسسه بلاک چین اعلام کرد که درخواست قانون آزادی اطلاعات را به شرکت بیمه سپرده فدرال، هیئت فدرال رزرو و دفتر کنترل کننده ارز ارسال کرده است. ممکن است نشان دهنده این باشد که اقدامات تنظیم کننده “به طور نامناسب” در شکست این سه بانک نقش داشته است. به گفته کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، با شرکت‌های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده که به حساب‌های بانکی دسترسی دارند، «باید مانند هر کسب‌وکار دیگری که قانونمند است رفتار شود».

BA در حال بررسی اتهامات نگران کننده از جمله بسته شدن حساب ها و امتناع از افتتاح حساب های جدید است که در پی بحران بانکی این هفته نگرانی هایی را ایجاد کرده است. گفت اتحادیه. «مخالفان درازمدت کریپتو عجله داشتند فناوری را مقصر بدانند، اما به اشتباه باعث این بحران شدند.»

برای بسیاری از افراد در این فضا، بحران بانکی اخیر با اعلام شرکت مادر Silvergate در 8 مارس آغاز شد که بانکداری رمزنگاری خود را “کاهش” خواهد داد. بانک سیلیکون ولی در 10 مارس پس از تقلای سپرده سقوط کرد و وزارت خزانه داری، فدرال رزرو و FDIC تعطیلی بانک های امضاکننده را در 12 مارس اعلام کردند.

در آن زمان، بیانیه مشترک تنظیم‌کننده‌ها اعلام کرد که اقدام علیه امضای قرارداد برای «حفاظت از اقتصاد ایالات متحده از طریق تقویت اعتماد عمومی به سیستم بانکی» انجام شده است. با این حال، برنی فرانک، نماینده سابق کنگره ایالات متحده و عضو کمیته امضای قرارداد، مدعی شد که FDIC با این استدلال که برخی از قانونگذاران خواهان پاسخ هستند، “پیام قوی ضد رمزنگاری” را در بستن بانک ها ارسال می کند.

یکی از سخنگویان FDIC به کوین تلگراف گفت که روند مناقصه برای بانک هایی که علاقه مند به خرید Signature و Silicon Valley Bank هستند آغاز شده است. آنها پیشنهاد کردند که گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه FDIC از خریداران بالقوه بانک‌های ورشکسته خواسته است از خدمات رمزنگاری پشتیبانی نکنند، ممکن است بخشی از «فرایند بازاریابی محرمانه» آن باشد.

طبق کتابچه راهنمای تصمیمات FDIC، “خریدار به FDIC می گوید که مایل است چه دارایی ها و بدهی هایی را از بانک ورشکسته دریافت کند و چه پولی (در صورت وجود) انتقال دهد.”

مربوط: مقررات رمزنگاری ایالات متحده “پشت صحنه” انجام می شود – مدیر عامل انجمن بلاک چین

قبل از بسته شدن، Signature از نظر بسیاری به عنوان بانک پیشرو در زمینه رمزنگاری در ایالات متحده شناخته می شد که به Coinbase، Paxos Trust، BitGo و Celsius خدمات ارائه می دهد. برخی در این زمینه معتقدند که حملات درک شده توسط تنظیم‌کننده‌های فدرال به بانک‌هایی که به شرکت‌های ارزهای دیجیتال خدمات ارائه می‌دهند، ممکن است شرکت‌ها را مجبور کند به گزینه‌های «مشکوک‌تر» متوسل شوند.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا