🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاسخ انجمن بلاک چین به درخواست نماینده کنگره آمریکا برای راهنمایی در مورد مالیات بر ارزهای دیجیتال

قانونگذاران کمیته خدمات مالی سنای ایالات متحده در ماه ژوئیه اعلام کردند که پیشنهادهایی را در مورد نحوه مالیات بر ارزهای دیجیتال تا ۸ سپتامبر می پذیرند.

انجمن بلاک چین، یک گروه حمایت از ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، پیشنهادی را برای بررسی در لایحه احتمالی در مورد رفتار مالیاتی دارایی های دیجیتال به قانونگذاران ارائه کرده است.

انجمن بلاک چین در نامه ای در ۸ سپتامبر به سناتورها ران وایدن و مایک کراپو گفت که قانونگذاران الزامات گزارش دهی برای مالیات دهندگان خاص درگیر در معاملات ارز مجازی را تغییر خواهند داد. او گفت که باید از لایحه ای با هدف حفظ نوآوری در آمریکا حمایت کند. این گروه حمایتی گفت این لایحه در کنگره ارائه شده “تقارن” را بین مالیات دارایی های رمزنگاری و غیر رمزنگاری ایجاد می کند و همچنین الزامات مربوط به اطلاعات مربوط به درآمد حاصل از سهامداری و استخراج کریپتو را روشن می کند. گفته می شود که ضروری است.

برخی از توصیه‌ها مشابه توصیه‌هایی هستند که در ماه آگوست توسط گروه حمایت از رمزارز Coincenter ارائه شد. حداقل آستانه ای که برای معاف کردن سود و زیان برخی معاملات ارزهای دیجیتال از الزامات گزارش مالیاتی در نظر گرفته شده است. انجمن بلاک چین این نامه را در آخرین روزی که کمیته خدمات مالی سنای ایالات متحده می توانست اعلام کند پاسخ به این درخواست را در ماه جولای می پذیرد، ارسال کرد.

در نامه ۸ سپتامبر آمده است: “کمیسیون باید بر قوانین عمدی و محتاطانه در مورد مسائل مالیاتی خاص مرتبط با دارایی های دیجیتال تمرکز کند.” «انجمن به کمیته هشدار می‌دهد که قوانینی را وضع نکند که مزایای مالیاتی برای دارایی‌های دیجیتال را در مقایسه با سایر دارایی‌ها کاهش دهد، بلکه از شما می‌خواهم روی تصویب قوانینی تمرکز کنید که یکسان‌سازی می‌کند.

مربوط: انجمن بلاک چین خواستار تحقیق در مورد پرومتیوم بر سر معامله ادعایی “عاشقان” SEC است.

پیشنهادهای دیگر برای بررسی هر دو سناتور شامل مخالفت با مالیات پیشنهادی دولت بایدن برای استخراج دارایی‌های دیجیتال است که می‌تواند مانع از رشد و توسعه صنعت ارزهای دیجیتال شود. این پیشنهاد که برای اولین بار در ماه مارس به عنوان بخشی از بودجه سال مالی ۲۰۲۴ جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده اعلام شد، ۳۰ درصد مالیات غیر مستقیم بر برق مصرفی توسط استخراج کنندگان کریپتو اعمال می کند.

درخواست راهنمایی درباره مالیات‌های ارز مجازی توسط قانون‌گذاران ایالات متحده به دنبال اعلامیه خدمات درآمد داخلی (IRS) در ۳۱ ژوئیه مبنی بر اینکه پرونده‌کنندگان باید پاداش‌های شرط‌بندی را به عنوان درآمد ناخالص در سال دریافتی خود گزارش کنند. این درخواست استاندارد جدیدی را برای مالیات دهندگان آمریکایی در سال ۲۰۲۴ تعیین می‌کند. خرید، فروش و مبادله دارایی‌های کریپتو عمدتاً به عنوان سود و زیان سرمایه مشمول مالیات می‌شود و الزامات مشابهی برای پاداش‌های استخراج اعمال می‌شود.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا