🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن بلاک چین به دلیل تاییدیه های “مشکوک” اطلاعاتی در مورد پرومتیوم می خواهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک پرونده FOIA در مورد پرومتیوم در SEC ثبت شده است، اما برخی از مدیران این شرکت شامل کارکنان سابق FINRA و SEC هستند.

گروه لابی کریپتو ایالات متحده، انجمن بلاک چین، درخواستی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای کسب اطلاعات در مورد شرکت ارزهای دیجیتال که قبلاً کمتر شناخته شده بود، Promethium ارائه کرده است.

این شرکت پس از شهادت آرون کاپلان مدیر عامل آن در جلسه استماع مجلس در حمایت از مقررات ارزهای دیجیتال بر اساس قانون اوراق بهادار و SEC، در کانون توجه صنعت ارزهای دیجیتال قرار گرفت. .

در ۱۵ ژوئن، ماریسا کوپل، وکیل مؤسسه بلاک چین، گفت که این گروه درخواست قانون آزادی اطلاعات (FOIA) را برای جستجوی اسناد و ارتباطات مرتبط با پرومتیوم به SEC ارسال کرده است.

در یک سری توییت، کوپل گفت که تایید Prometheum را به عنوان یک دلال-فروشنده با هدف ویژه (SPBD) برای دارایی های دیجیتال “در بحبوحه اجرای تهاجمی SEC” “مشکوک” می کند.

کوپل همچنین در مورد اینکه کاپلان چگونه توانست در جلسات استماع کنگره در مورد مقررات صنعت شهادت دهد، تردید داشت.

درخواست FOIA ارسالی از سوی مردم به یک آژانس فدرال ایالات متحده برای جستجوی اطلاعات از SEC در مورد سوابق مربوط به هر موضوعی است، در این مورد Promethium.

در جلسه استماع مجلس در ۱۳ ژوئن، کاپلان گفت که شرکت او در هنگام بازجویی توسط نماینده مایک فلود “معافیت های اضافی SEC” دریافت نکرده است.

کارمند سابق SEC و FINRA

از سوی دیگر، دیگران، مطرح شد وی خاطرنشان کرد: تیم پرومتیوم دارای سابقه مشکوک از جمله مقامات سابق SEC و سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) است.

مدیر ارشد انطباق پرومتیوم، جوزف زنگری، به عنوان مشاور اجرای SEC در اواسط تا اواخر دهه ۱۹۹۰ خدمت کرد. علاوه بر این، رزماری فانلی، مدیر ارشد نظارتی شرکت، پس از نزدیک به ۱۴ سال حضور در سمت‌های ارشد در FINRA، نهاد خودتنظیمی صنعت اوراق بهادار ایالات متحده، در می ۲۰۲۱ به شرکت ملحق شد.

بنیانگذاران و مدیران عامل پرومتیوم، آرون کاپلان و بنجامین کاپلان نیز تا حدودی از کارکنان سابق SEC فاصله دارند. کاپلان ها وکلای شرکت حقوقی Gusle Kaplan هستند که به گفته آنها “توسط دادستان ارشد سابق بخش اجرای SEC” تاسیس شده است.

مارتین اچ. کاپلان، یکی از بنیانگذاران Gusle Kaplan، همچنین رئیس Promethium است.

با این حال، برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال غیرمعمول نیست که مقامات نظارتی سابق را استخدام کنند.

پس از شکایت SEC، Binance.US، جورج کانلوس، مدیر اجرایی سابق SEC را به عنوان وکیل خود استخدام کرده است. مدیر ارشد حقوقی تازه منصوب شده در Circle ناشر استیبل کوین دارای سابقه ای است که نقش های دولتی بسیاری را شامل می شود، از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد به رهبری پیتر مک کورمک بیت کوین را به جهان معرفی کردنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا