اخبار ارز دیجیتال

انجمن بلاک چین وکیل حقوقی را در پرونده Wahi ارائه کرد، با ادعای اینکه SEC از اختیارات خود فراتر رفته است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروه‌های صنعتی با استناد به دکترین «مسئله اصلی» که اخیراً مجدداً تأیید شده است، راه‌هایی را فهرست کردند که مقررات اجرایی ادعایی SEC می‌تواند به آنها آسیب برساند.

انجمن بلاک چین در 13 فوریه یک شکایت Amicus را علیه مدیر محصول جهانی Coinbase، ایشان واهی و همکارانش در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرد. گروه‌های وکالت از اخراج متهمان حمایت کرده‌اند، که مدعی هستند SEC در این پرونده از اختیارات خود فراتر رفته است. شکایتی مبنی بر فروش اوراق بهادار ثبت نشده 9 توکن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در غرب واشنگتن در حال رسیدگی است.

Amycus Curiae یا “Friends of the Court” که این پرونده را “آخرین راهبرد نظارتی در حال انجام SEC با اجرای در فضای دارایی های دیجیتال” می نامد، خلاصه می کند که SEC 9 توکن را به فروش خواهد رساند، اشاره کردم که من آن را اعلام کردم. امنیت باشد نتایج تحقیقات قبلی بریف گفت:

SEC خود توکن‌ها را که در نهایت فقط نرم‌افزار هستند، با قراردادهای سرمایه‌گذاری که طبق آن توکن‌ها فروخته شده اشتباه می‌گیرند.

در حالی که اصل موضوع ادعاهای «مشکل اصلی» متهمان را مورد بحث قرار نمی‌دهد، اما اصل بحث نمی‌کند که آژانس‌های فدرال «قدرت‌های نتیجه‌ای بسیار فراتر از آن چیزی که به‌طور منطقی می‌توان درک کرد که کنگره اعطا کرده است، دارند».

مرتبط: SEC 9 توکن را به‌عنوان اوراق بهادار در موارد معاملات داخلی فهرست می‌کند که «می‌توانند تأثیر گسترده‌تری داشته باشند» – CFTC

این خلاصه سه راه را که این حادثه می‌تواند به صنعت بلاک چین و عموم مردم آسیب برساند برجسته می‌کند. ابتدا، این خلاصه بیان می‌کند که سازندگان، مالکان و کاربران توکن‌های خاص «در این دعوی متهم نیستند و هیچ راه معناداری برای رد بیانیه SEC ندارند».

بریف گفت که احتمالاً این پرونده به جای اینکه بر اساس ماهیت آن حکم شود، مطابق با روندهای تاریخی حل و فصل می شود. بنابراین، کمیسیون بورس و اوراق بهادار “امکان ادعای هر چیزی را که می خواست به حداکثر رساند و در عین حال خطر پاسخگویی به آن را به حداقل رساند.”

بریف گفت: دوم، دعوای SEC می‌تواند باعث شود صرافی‌ها در فهرست توکن‌های متخلف خود تجدیدنظر کنند، که می‌تواند بر صنعت بلاک چین «تأثیر وحشتناکی» داشته باشد. بریف گفت:

SEC به سادگی با اعلام یک توکن به عنوان یک اوراق بهادار، به آن توکن خاص یک «حرف قرمز» می‌دهد، که ارزش آن را تضعیف می‌کند، مانع از تجارت ثانویه توکن می‌شود و مانع از توسعه فناوری می‌شود. ”

در نهایت، بریف استدلال کرد که فعالان بازار نمی توانند تعیین کنند که یک اوراق بهادار چیست و “SEC تمایل کمی برای پاسخ به این سوالات نشان داد.”

ایشان وحی و برادرش نیکیل به اتهامات جنایی که علیه آنها به دلیل تجارت داخلی توسط وزارت دادگستری ناحیه جنوبی نیویورک ارائه شده بود، اعتراف کردند. متهم همکار آنها، سمیر رامانی، متواری است.

انجمن بلاک چین یک سازمان غیرانتفاعی با حدود 100 عضو است که “محیط سیاستی نوآورانه برای اقتصاد دارایی دیجیتال” را ترویج می کند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا