🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن بلاک چین خواستار تحقیق در مورد پرومتیوم بر سر معامله ادعایی “عاشقان” SEC است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گروه نسبت به تغییر موضع پرومتیوم در مورد شفافیت مقررات ارزهای دیجیتال و اینکه تحت چه شرایطی این شرکت مجوز دلال-نمایندگی خاص را دریافت کرده است، ابراز نگرانی کرد.

گروه حمایت از ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، انجمن بلاک چین، نامه ای به دفتر بازرس کل کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرده و خواستار تحقیق در مورد شرکت ارزهای دیجیتال پرومتیوم شده است.

در نامه‌ای به تاریخ ۱۲ جولای، مؤسسه بلاک چین از دبورا جفری، بازرس کل SEC درخواست کرد تا تأییدیه رگولاتور صنعت مالی را در مورد مجوز کارگزاری-فروشنده با هدف خاص Promethium (SPBD) بررسی کند. این گروه همچنین نگرانی خود را در مورد اینکه چگونه آرون کاپلان، مدیر عامل شرکت، کرسی را برای شهادت در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در ماه ژوئن تضمین کرد.

گروه‌های مدافع می‌گویند این واقعیت که پرومتیوم توانست مجوز SPBD را در ماه می ۲۰۲۳ دریافت کند، با توجه به عدم قطعیت پیرامون قوانین اوراق بهادار ایالات متحده که در مورد شرکت‌های ارزهای دیجیتال اعمال می‌شود، نگران‌کننده بود. طبق گفته انجمن بلاک چین، پرومتیوم موضع عمومی خود را تغییر خواهد داد تا در آوریل ۲۰۲۱ شفاف سازی قانونی را از SEC دریافت کند و بیان کند که “مسیری روشن برای ثبت دارایی های دیجیتال وجود دارد و هیچ قانونی لازم نیست.”

“ما معتقدیم که کمیسیون در ازای حمایت از اهداف سیاستی کمیسیون، یک معامله “دلنواز” به پرومتیوم داد، یا اینکه پرومتیوم از ارتباطات خود با کمیسیون برای به دست آوردن مزیت ناعادلانه در بازار استفاده کرد. “ما نگران وضعیت هستیم.” انجمن گفت. “مهمتر از همه، رئیس Gensler به استفاده از فرآیند صدور مجوز پرومتیوم و SPBD به عنوان وسیله ای برای خنثی کردن تلاش های کنگره برای قانون گذاری با ادامه انتشار این روایت نادرست که قانون از قبل در مورد اوراق بهادار دارایی دیجیتال روشن است، استفاده می کند. من نگران هستم که شما هستند

مربوط: انجمن بلاک چین به دنبال اطلاعاتی از فدرال رزرو، FDIC، OCC در مورد شرکت‌های ارزهای رمزنگاری شده «Debanking» است.

فراخوان پرومتیوم برای تحقیق در ژوئن پس از دریافت درخواستی از سوی گروه‌های مدافع قانون آزادی اطلاعات برای اسناد و ارتباطات مرتبط با مجوز این شرکت صورت گرفت. انجمن بلاک چین گفت که هنوز “منتظر پاسخ” در مورد این اطلاعات است.

کوین تلگراف با آرون کاپلان، مدیر عامل پرومتیوم تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. چندین قانونگذار ایالات متحده همچنین از وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواسته اند که پرومتیوم را به دلیل ارتباط ادعایی با شرکت های مستقر در چین که به نظر می رسد با اتهامات انجمن بلاک چین ارتباطی ندارد، بررسی کنند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا