اخبار ارز دیجیتال

درآمد بیت کوین در سه ماهه چهارم بلاک به دلیل کاهش قیمت کریپتو، 7 درصد کاهش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Block Inc. عملکرد بهتری از انتظارات تحلیلگران داشت و قیمت سهام آن در معاملات پس از ساعت کاری افزایش یافت، در حالی که با کاهش قیمت، درآمد بیت کوین کاهش یافت.

بلاک، شرکت پرداخت جک دورسی، 1.83 میلیارد دلار درآمد بیت کوین (BTC) از کسب و کار اپلیکیشن های نقدی خود در سه ماهه چهارم گزارش کرد که 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشت.

بلاک در نتایج سه ماهه چهارم و کل سال خود که در 23 فوریه منتشر شد، گفت که کاهش درآمد بیت کوین به دلیل کاهش قیمت بیت کوین در آن سال است. بیت کوین تا سال 2022 حدود 65 درصد کاهش یافته است.

این کاهش درآمد باعث شد که سود ناخالص بیت کوین Cash App در سه ماهه سوم 25 درصد نسبت به سال قبل کاهش یابد و به 35 میلیون دلار برسد.

Cash App یک برنامه پردازش پرداخت تلفن همراه است که توسط Block ایجاد شده است که در 25 اکتبر از تراکنش های شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی می کند. با فروش بیت کوین به مشتریان خود از طریق اپلیکیشن خود درآمد بیت کوین ایجاد کنید.

نمودار سود ناخالص برنامه نقدی Q4 2021 تا Q4 2022 منبع: نامه سهامدار Block Inc Q4

به طور کلی در سال 2022، Cash App 7.11 میلیارد دلار درآمد بیت کوین و 156 میلیون دلار سود ناخالص بیت کوین ایجاد کرد که نسبت به سال 2021 به ترتیب 29 و 28 درصد کاهش داشت.

در همین حال، Block Inc. زیان خالص 114 میلیون دلاری در سه ماهه چهارم را در مقایسه با زیان 77 میلیون دلاری در سال 2021 گزارش کرد. سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) در مقایسه با سه ماهه 53 درصد افزایش یافت و به 281 میلیون دلار رسید. زمان پارسال کل درآمد این سه ماهه 4.65 میلیارد دلار بود.

مربوط: خرس های بیت کوین به دنبال قفل کردن قیمت بیت کوین زیر 23000 دلار قبل از انقضای آپشن در این ماه هستند

پس از انتشار سود، سهام براک در معاملات پس از ساعت کاری افزایش یافت.

عملکرد قیمت سهام Block Inc. (SQ) در روز گذشته. سس: بارون ها

برخی از تحلیلگران این را به رشد حاشیه ناخالص شرکت نسبت می دهند که در سه ماهه چهارم نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافت و از انتظارات تحلیلگران پیشی گرفت.

نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا