اخبار ارز دیجیتال

بلاک پس از نزدیک به دو سال همچنان به دنبال شرکای کیف پول است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت با شرکت هایی که قبلاً در پردازش پرداخت های فیات محلی تجربه دارند، شریک خواهد شد.

در اول مارس، تقریباً دو سال پس از اینکه شرکت فناوری جک دورسی، بلاک (که در آن زمان با نام اسکوئر شناخته می‌شد) برنامه‌های خود را برای ساخت کیف پول بیت کوین خود مدیریت اعلام کرد، این شرکت فاش کرد که روی آن طرح و آن بلوک به کار بیشتری نیاز است. فعالانه به دنبال شرکایی برای “تقویت آن” است. بلاک گفت: برای ارائه دسترسی و اطلاعات مورد نیاز کاربران برای جابجایی دارایی‌ها بین سیستم‌های مالی فیات و بیت‌کوین و خرید، فروش و ذخیره بیت‌کوین با خیال راحت و آسان، نیازمند مشارکت است.

این شرکت گفت که برای انتخاب شرکای روی رمپ/خارج از رمپ، رویکرد کیفیت به کمیت را در اولویت قرار داده است. بلاک می‌گوید که فارغ از تخصص فنی، محصول و رابط کاربری، همکاران بالقوه به شفافیت در قیمت‌گذاری، عمق پوشش روش‌های پرداخت محلی و فرآیند ورود و خروج برای برآورده کردن این معیارها نیاز دارند.

علاوه بر شرکای رمپ روشن/خاموش، براک قصد دارد انواع دیگری از مشارکت‌ها از جمله شرکای خرده‌فروشی و توزیع و مشارکت پرداخت را ایجاد کند.

“امروز، ما در حال شروع به کارکردن این معیار در حالی که به دنبال یافتن و ایجاد شرکای بالقوه هستیم، هستیم. این موضوع یکپارچگی است و ما مشتاقانه منتظر رشد این مشارکت ها در ماه ها و سال های آینده هستیم.”

جک دورسی، کارآفرین آمریکایی و میلیاردر آمریکایی در سال‌های اخیر به یکی از حامیان صریح فناوری بلاک چین تبدیل شده است. در 1 دسامبر 2021، کوین تلگراف گزارش داد که اسکوئر نام خود را به Block تغییر داده است زیرا دورسی گفته است تمرکز خود را به ارزهای دیجیتال تغییر خواهد داد. در 19 نوامبر 2021، دورسی کاغذ سفیدی را منتشر کرد که در آن یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین را تشریح می کرد. با این حال، از زمان اعلام اولیه کمبود فعالیت آشکاری وجود داشته است.

کیف پول بیت کوین برای بلوک هایی که در حال حاضر در حال توسعه هستند | منبع: بلوک ها

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا