اخبار ارز دیجیتال

Block.one و مدیر عامل آن به بزرگترین سهامداران Silvergate Capital تبدیل می شوند

Block.one، توسعه‌دهنده اصلی پلتفرم بلاک چین EOSIO، با خرید پروژه متا استیبل‌کوین Diem به Silvergate پیوست.

برندان بلومر، مدیر عامل Block.one که پلتفرم بلاک چین EOSIO و سکه EOS (EOS) را توسعه داده است، سهامی در Silvergate Capital، شرکت هلدینگ Silvergate Bank، یک شبکه دروازه ارزهای دیجیتال که برای موسسات مالی طراحی شده است، خریداری کرده است. تشکیل پرونده SEC آن سند، به تاریخ 23 نوامبر، 16 نوامبر را به عنوان تاریخ معامله ذکر کرده است.

خرید تقریباً 3 میلیون سهم، 9.27 درصد از سهام سیلورگیت را تشکیل می دهد. بلومر شخصاً 571,351 سهم و Block.one 2,363,186 سهم را خریداری کرد. به گفته سی ان ان، این معامله آن را به بزرگترین سهامدار سیلورگیت تبدیل می کند.

Block.one در سال‌های 2017-2018، رکورد 4 میلیارد دلاری را در عرضه اولیه سکه (ICO) در EOS جمع آوری کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) متعاقباً Block.one را به دلیل عدم ثبت ICO متهم کرد. Block.one با SEC برای 24 میلیون دلار توافق کرده است. Block.one همچنین موضوع شکایت دسته جمعی بر سر مسائل مالی توسط سرمایه گذاران EOS و عملکرد بازار متعاقب سکه بود. بنیاد شبکه EOS اعلام کرد که قصد دارد از Block.one به مبلغ 4.1 میلیارد دلار در ماه فوریه شکایت کند. این شبکه در ماه سپتامبر به طور کامل غیرمتمرکز شد.

Block.one همچنین صرافی ارز دیجیتال Bullish را تأسیس کرد.

مطالب مرتبط: درون ذهن توسعه دهندگان بلاک چین: آیا EOS می تواند یک برنامه اجتماعی قاتل ارائه دهد؟

Silvergate در سه ماهه سوم سال جاری نتایج متفاوتی داشت، با انتقال ارز دیجیتال به فیات 50 میلیارد دلار نسبت به سال گذشته، در حالی که سود آن 84 درصد افزایش یافت و به 43.33 میلیارد دلار در مدت مشابه رسید. این بانک با فیس بوک (متا کنونی) برای انتشار استیبل کوین Diem شریک شد. سپس این پروژه به Silvergate فروخته شد و در شبکه تبادل Silvergate ادغام شد. سیلورگیت قصد داشت تا پایان سال یک استیبل کوین منتشر کند، اما در ماه اکتبر اعلام کرد که یک استیبل کوین به تاخیر افتاده است.

کارمندان متا و دیگرانی که در Diem کار می کردند، شبکه Aptos را ایجاد کردند. Silvergate همچنین با Crypto.com شریک است.

Block.one تا زمان انتشار به سوالات Cointelegraph پاسخ نداد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا