اخبار ارز دیجیتال

نبرد سرزنش به دلیل شکست ارتقاء بلاک چین سیستم CHESS ASX تشدید می شود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Digital Asset ASX را به عدم ارائه اطلاعات مادی متهم کرده است، اما ASX ادعا می کند که این ادعاها گمراه کننده هستند.

شرکت Digital Assets مستقر در نیویورک که مسئول سیستم تسویه حساب مبتنی بر بلاک چین است که اکنون از بین رفته است، بورس را به کنار گذاشتن برنامه های بلاک چین متهم کرده است.

با این حال، نمایندگان ASX در بیانیه‌ای به Cointelegraph پاسخ دادند و این ادعاها را گمراه‌کننده خواندند.

در هفت سال گذشته، ASX آماده تبدیل شدن به اولین بورس اوراق بهادار در جهان است که فناوری بلاک چین را پذیرفته است و با این شرکت مستقر در نیویورک همکاری خواهد کرد. با این حال، در تغییر جهت، ASX در 17 می اعلام کرد که ممکن است ارتقاء را رها کند و به فناوری سنتی تر نگاه کند.

روزنامه استرالیایی اخیرا گزارش داد که اریک سارانیکی، یکی از بنیانگذاران دارایی دیجیتال، به شرکت کنندگان در کمیته مشترک پارلمانی در مورد تجارت و امور مالی در 8 ژوئن گفت که ارتقاء بلاک چین اشتباه شده است. او گفت دو دلیل اصلی وجود دارد.

ابتدا، Saraniecki استدلال کرد که ASX تمایلی به ارائه داده‌های آزمایشی حیاتی برای فعال کردن دارایی‌های دیجیتال برای آزمایش بهتر عملکرد سیستم جدید ندارد.

“این بر توانایی ما برای طراحی چیزی که کاملاً نیازهای آنها را برآورده می کند تأثیر گذاشت.”

او گفت مطمئن نیست که چرا ASX تا این حد تمایلی به ارائه این داده‌های حیاتی نداشته است، اما در نهایت دارایی‌های دیجیتال مجبور شده‌اند «فرض‌های خالی» داشته باشند.

دوم، Saraniecki، علیرغم صحبت علنی در مورد رویکرد “بیگ بنگ” برای ASX برای جایگزینی پلت فرم تقریبا 30 ساله CHESS، در همان زمان از دارایی های دیجیتال خواست تا عناصر منسوخ سیستم قدیمی را حفظ کنند. گفته می شود دستور داده شده است. طبق گزارشات، این امر منجر به اختلافات بیشتر بین این دو شرکت شد که در نهایت منجر به عدم موفقیت در اجرای ارتقاء شد.

نگرانی ها به درستی مطرح نشده است، از ASX دفاع می کند

با این حال، دیوید کوران، مدیر غیر اجرایی ASX، در اظهار نظری که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، گفت که مشکل عدم ارتباط در مورد نگرانی‌ها از سمت دارایی‌های دیجیتال است.

کوران گفت که او به “اعضای ارشد دارایی دیجیتال” و دیگران روشن کرده است که اگر نگرانی هایی در مورد پروژه دارند، راهی برای مطرح کردن آنها و حل آنها دارند.

“من این را برای دارایی های دیجیتال کاملاً روشن کردم … صبر کمتری با فروشندگان نرم افزار و سخت افزار داشتم. گفتم به هر حال این کار را انجام خواهم داد زیرا به من گفته شده بود.”

«اگر واقعاً معتقد بودند که این اشتباه است، مکانیسمی برای متوقف کردن آن و در واقع بیرون کشیدن آن داشتند. [those concerns]. در طول آن مکالمه، من موافقت کردم که این کار انجام نشده است.”

کوران تصریح کرد که به دلیل ماهیت بازبینی در حال انجام، او نمی تواند “بیش از حد” درباره جزئیات موضوع صحبت کند.

هلن لافت‌هاوس، مدیر عامل و مدیر عامل ASX می‌گوید این «نیازمندی‌های انعطاف‌پذیر» نیست که چالش‌هایی را برای پروژه ایجاد می‌کند، بلکه نیازمندی‌های موجود خود سیستم است و او گفت که این به سیستم پرداخت مربوط می‌شود.

تصمیم Lofthouse برای اعلام تعلیق به‌روزرسانی‌ها در 17 نوامبر 2022 ناشی از این نتیجه‌گیری است که طرح راه‌حل اصلی “آنچه را که باید انجام می‌داد انجام نمی‌داد، و همچنین الزامات بازار فعلی را برآورده نمی‌کرد.” و انعطاف پذیر باشید. ”

مربوط: فناوری دفتر کل توزیع شده می تواند سالانه 100 میلیارد دلار برای TradFi صرفه جویی کند – گروه لابی

در حالی که به طور گسترده گزارش شده است که ASX فناوری بلاک چین را به طور کامل از روی میز حذف کرده است، تیم وایتلی، مدیر ارشد اجرایی ASX به نشریه فناوری استرالیا ITNews گفت که “هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده است.”

Whiteley افزود: “ما در مسیر اعلام طراحی راه حل خود در سه ماهه پایانی سال جاری هستیم و به بررسی همه گزینه ها برای طراحی راه حل ادامه می دهیم.”

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونی

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا