🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین نوآورانه بلک وینگ ۴.۵ میلیون دلار برای پیشرفت تجارت بدون انحلال جذب می کند

بلک‌وینگ در دور اخیر سرمایه‌گذاری که توسط غول‌های صنعت Hashed و Gumi Cryptos رهبری می‌شد، ۴.۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد. این جریان سرمایه برای ایجاد یک بلاک چین لایه ۲ مدولار طراحی شده است. چیزی که این پلتفرم را از سایرین متمایز می کند، طراحی نوآورانه آن برای معاملات اهرمی است که می تواند از طریق ویژگی «استخرهای نامحدود» برای طیف گسترده ای از دارایی ها اعمال شود.

با استفاده از فناوری اصلی Initia، Blackwing در خط مقدم مفهوم زنجیره مدولار قرار دارد. ادغام یکپارچه در هر زنجیره خاص برنامه نه تنها قداست مدیریت غیرمتمرکز را حفظ می کند، بلکه به سرمایه گذاران نوید کارایی هزینه و افزایش امنیت را می دهد. با Blackwing، جابه‌جایی دارایی‌ها بین زنجیره‌های مختلف منسوخ می‌شود، زیرا معامله‌گران می‌توانند به صورت سیال در یک اکوسیستم به هم پیوسته واحد فعالیت کنند.

منبع: Blackwing.fi

باک کیم، یکی از شرکای Hashed، هیجان خود را برای این ابتکار ابراز کرد و پیشرفت تجاری محوری را که Blackwing در DeFi تجسم می کند، برجسته کرد. در همین حال، Miko Matsumura از Gumi Cryptos Capital از خلاقیت تیم در توسعه مکانیزمی که اساساً تجربه معاملات را ارتقا می‌دهد، تمجید کرد.

بلک وینگ با استخرهای نامحدود خود در حال تغییر معاملات اهرمی است. این پلتفرم موقعیت‌های نقدینگی را به نوعی وثیقه تبدیل می‌کند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا با وجود نوسانات بازار از موقعیت‌های خود محافظت کنند. این زیرساخت نه تنها درآمد کارمزد ارائه دهندگان نقدینگی را افزایش می دهد، بلکه از سرمایه گذاران در برابر شرایط نوسان بازار محافظت می کند.

در میان بحث های داغ در مورد تمرکززدایی، Blackwing در حال معرفی نوع جدیدی از معماری زنجیره مدولار است که از شبکه متنوعی از زنجیره های کاربردی تخصصی پشتیبانی می کند. این مفهوم که توسط یکی از بنیانگذاران شاهمیر پیش بینی شده است، نوید یک تغییر پارادایم در Web3 را می دهد.

Blackwing راه را برای یک محیط DeFi متحول می‌کند که در آن پیچیدگی‌های معاملاتی ساده‌تر می‌شود و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا روی اهداف استراتژیک خود بدون محدودیت‌های سنتی تمرکز کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا