اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک با ۲۲۴ میلیون دلار ورودی در میان رشد صنعت پیشرو است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک IBIT نمونه بارز اعتماد سرمایه گذار و انعطاف پذیری بازار است. ظاهر شد در میان علاقه رو به رشد در سراسر صنعت، یک عملکرد برجسته است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط SoSoValue، ETF در ۱۴ فوریه در یک روز به یک جریان خالص ۲۲۴.۳ میلیون دلاری دست یافت و آن را در خط مقدم بازار ETF بیت کوین قرار داد.

این هجوم قابل توجه بخشی از یک فرآیند است روند گسترده تر مجموع جریان خالص ورودی به ETF های بیت کوین در همان روز به ۳۳۹.۸۱ میلیون دلار رسید و جریان خالص ورودی بدون وقفه را به ۱۴ روز معاملاتی متوالی افزایش داد. تا ۱۴ فوریه، مجموع جریان خالص ورودی به این ETFها ۴.۲۳ میلیارد دلار بود، با کل دارایی خالص به ارزش ۳۶.۷۷ میلیارد دلار.

برخلاف موفقیت IBIT، برخی از ETF ها با مشکلاتی مواجه شده اند. Grayscale ETF (GBTC) و ETF Invesco (BTCO) به ترتیب خروجی خالص ۱۳۱.۱۵ و ۳۷.۵۱ میلیون دلاری را گزارش کردند که ماهیت رقابتی و بی ثبات چشم انداز سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.

روند گسترده تر

عملکرد قابل توجه IBIT BlackRock یک پدیده مجزا نیست. FBTC فیدلیتی نیز سودهای قابل توجهی را به ثبت رساند، با ورودی خالص یک روزه ۱۱۸.۹۳ میلیون دلار و کل ورودی خالص تاریخی ۳.۵۶ میلیارد دلار. این ارقام نشان دهنده تمایل رو به رشد سرمایه گذاران برای بیت کوین و محصولات مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

افزایش ورودی ETF همزمان با روند صعودی بازار بیت کوین است. قیمت بیت کوین اعلام شد نشان داده شده انعطاف پذیری و رشد قابل توجه، در حال حاضر ۵۲۲۹۲ دلار قیمت دارد. این نشان دهنده افزایش ۲.۰۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و افزایش چشمگیر ۲۲.۸۰ درصدی در ۳۰ روز گذشته است.

اینها بهبودها این نشان می دهد که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای به عنوان دارایی های سرمایه گذاری بادوام شناخته می شوند و سرمایه گذاران فردی و نهادی را جذب می کنند. موفقیت IBIT بلک راک به ویژه بر نقش مهم مؤسسات مالی مستقر در فضای ارزهای دیجیتال تأکید می کند و پلی را برای سرمایه گذاران سنتی که به دنبال حرکت به سمت دارایی های دیجیتال هستند، فراهم می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا