اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک به یک نقطه عطف بزرگ می رسد

فهرست

  • مجریان برتر
  • چشم انداز در حال تحول صندوق های ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال شاهد یک نقطه عطف قابل توجه با iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock بود. اتفاق افتاد اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده که از آستانه ورود ۱ میلیارد دلاری فراتر رفت.

همانطور که توسط کتی گریفلد گزارش شده است، این موفقیت بر اعتماد فزاینده سرمایه گذاران به ETF ارزهای دیجیتال در یک بازار بی ثبات تاکید می کند.

IBIT بلک راک با ورودی قابل توجه ۳۷۱ میلیون دلار پیشتاز بود و بالاتر از Fidelity's Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) که عملکرد قوی با ورودی کل ۸۸۱ میلیون دلار داشت.

مجریان برتر

بر اساس آخرین داده ها، تغییر قابل توجهی در چشم انداز بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. در حالی که از یک طرف، IBIT بلک راک شاهد ورودی‌های بی‌سابقه بود، از سوی دیگر، بیت‌کوین تراست گری اسکیل (GBTC) جریان‌های خروجی قابل‌توجهی را گزارش کرد.

علیرغم حجم بالای معاملات ۶۵۶۹ میلیون دلاری، GBTC با خروجی عظیم ۱۶۳۴.۱ میلیون دلاری مواجه شد که به طور قابل توجهی جریان ورودی به سایر ETF های بیت کوین را کاهش داد.

در انتهای دیگر طیف، iShares Bitcoin Trust (IBIT) جریان های ورودی قابل توجهی به مبلغ ۱۰۸۱.۸ میلیون دلار جذب کرد و خود را به عنوان یک رهبر بالقوه در فضای بیت کوین ETF قرار داد.

Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) با ورودی ۸۸۲.۴ میلیون دلاری از نزدیک از IBIT پیروی می کند، که نشان می دهد این دو صندوق در حال حاضر ابزارهای ترجیحی برای سرمایه گذاری بیت کوین در بین سرمایه گذاران هستند.

مجموع جریان های ورودی به تمام ETF های بیت کوین به غیر از GBTC در مجموع ۲۸۹۰.۲ میلیون دلار است. این مقدار قابل توجهی است اما هنوز به طور کامل جریان خروجی از GBTC را جبران نمی کند.

چشم انداز در حال تحول صندوق های ارز دیجیتال

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۱۱ ETF بیت کوین را تایید کرد، مدیران دارایی ایالات متحده در حال راه اندازی صندوق های ارز دیجیتال مبتکرانه هستند که به طور بالقوه می تواند بازار را تغییر دهد.

این وجوه پیشنهادی شامل قرار گرفتن در معرض بیت کوین اهرمی، گزینه های مبتنی بر بیت کوین و پوشش سایر ارزهای دیجیتال است. ProShares برنامه هایی را برای سایر ETF ها اعلام کرده است که قرار گرفتن در معرض روزانه بیت کوین را دو برابر می کند و بازده معکوس را ارائه می دهد.

در همین حال، شرکت هایی مانند Grayscale Investments و BlackRock در حال گسترش افق های خود هستند و BlackRock قصد دارد در سایر ارزهای دیجیتال نیز سرمایه گذاری کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا