🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده ارشد می گوید ETF بیت کوین بلک راک با همه معیارها “موفقیت عظیم” بوده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

راشل آگویر، رئیس محصولات آی‌شارز بلک راک در ایالات متحده، در مصاحبه اخیر با Yahoo Finance گفت که معتقد است راه‌اندازی و دو هفته اول معاملات IBIT (کد برای صندوق سرمایه‌گذاری مبادله بیت کوین مبتنی بر بیت‌کوین) بیش از رضایت‌بخش بوده است. برای شرکت

تنها در کمتر از دو هفته از زمانی که این محصول توسط رگولاتور بورس و اوراق بهادار تایید شد و تجارت آغاز شد، حجم معاملات IBIT به ۳ میلیارد دلار افزایش یافت.

آگویر افزود که ETF پس از راه اندازی بیش از ۱.۶ میلیارد دلار ورودی جذب کرد. “ما اینجا هستیم تا دسترسی سرمایه گذاران را فراهم کنیم” [to Bitcoin] و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می دهیم.» او با افتخار گفت.

بیت کوین شاهد تقاضای سرمایه گذاران زیادی است – راشل آگویر

مدیر اجرایی بلک راک گفت که این شرکت از تحولات نظارتی اخیری که در ایالات متحده دیده است استقبال می کند، بنابراین او معتقد نیست، رئیس SEC، گری جنسلر، دشمن صنعت ارزهای دیجیتال در کل است.

در حالی که او از پاسخ مستقیم به این سوال که آیا بلک راک قصد راه اندازی یک ETF نقطه ای اتریوم را دارد اجتناب کرد، گفت که این شرکت همیشه در تلاش است تا به آینده فکر کند و نیازهای مشتریان را پیش بینی کند تا ببیند چگونه می توانند برای مشتریان سودمند باشند.

آگویر معتقد است که iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock سه USP مرتبط با بیت کوین را ارائه می دهد. این امر بیت‌کوین را بسیار در دسترس‌تر می‌کند، تمام مشکلات نگهداری مستقیم بیت‌کوین (کیف‌پول‌های سرد و گرم، به خاطر سپردن گذرواژه‌ها و ایمن نگه داشتن آن‌ها) را از بین می‌برد و همچنین بیان می‌کند که iShares خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر، بلک راک ۱۶۳۶۱ بیت کوین برای حمایت از ETF بیت کوین خود که اخیرا راه اندازی شده است، دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا