اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران برتر پیش بینی می کنند که بلک راک به بزرگترین دارنده بیت کوین تبدیل شود

فهرست

  • بزرگترین صاحبان نهادی بیت کوین
  • راه اندازی پرفروش ETF بیت کوین بلک راک

غول سرمایه گذاری بلک راک در مسیر پیشی گرفتن از MicroStrategy به عنوان بزرگترین دارنده بیت کوین قرار دارد.

این پیش‌بینی، بر اساس نرخ‌های خرید فعلی بیت‌کوین بلک راک، توسط تحلیل‌گر صنعت، اریک بالچوناس، پشتیبانی شد.

در حالی که بالچوناس تردیدهایی در مورد سرعت این توسعه ابراز کرد، او همچنین به اجتناب ناپذیر بودن افزایش BlackRock در فضای بیت کوین اذعان کرد. او گفت: “نکته خوب. من شک دارم که به این سرعت اتفاق بیفتد، اما خواهد شد.” نوشت.

بزرگترین صاحبان نهادی بیت کوین

در حال حاضر، چشم انداز ذخایر نهادی بیت کوین تحت سلطه چند بازیگر اصلی است. پیشتاز این گروه MicroStrategy، Inc است که دارای ۱۸۹۱۵۰ بیت کوین به ارزش تقریبی ۸.۱۲ میلیارد دلار است. (MSTR) گنجانده شده است.

هولدینگ دیجیتال ماراتون (MARA) و تسلا، به ترتیب دارای ۱۳۷۲۶ و ۹۷۲۰ بیت کوین هستند. (TSLA) MicroStrategy را از نزدیک دنبال می کند.

نام‌های برجسته دیگر عبارتند از Coinbase Global (COIN)، Hut 8 Mining Corp (HUT) و Block, Inc. (SQ) گنجانده شده است.

راه اندازی پرفروش ETF بیت کوین بلک راک

در اوایل این هفته، بلک راک با موفقیت ETF بیت کوین خود را راه اندازی کرد که مدیر عامل شرکت لری فینک از آن به عنوان “اولین گام در انقلاب فناوری در بازارهای مالی” ستایش کرد.

BlackRock Spot Bitcoin ETF که معامله در نزدک را آغاز کرد، به سرعت ۱۱۴۳۹ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار تنها در دو روز خریداری کرد.

این ETF نه تنها نقطه عطف قابل توجهی برای BlackRock است، بلکه نشان دهنده علاقه و پذیرش رو به رشد ارزهای دیجیتال در بین موسسات مالی سنتی است.

چشم انداز فینک فراتر از ETF ها است و بر توکن سازی بالقوه دارایی های دنیای واقعی تمرکز دارد. این مفهوم در بین علاقه مندان به فناوری بلاک چین مورد توجه قرار گرفته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا