🚨 اخبار ارز دیجیتال

BlackRock Spot Bitcoin ETF فهرست شده در شرکت تسویه معاملات نزدک – تحلیلگران بلومبرگ

اریک بالچوناس، تحلیلگر صندوق قابل معامله در بورس گفت که این افزودن “بخشی از فرآیند” فهرست شدن و معامله ETFهای رمزنگاری است و نشانه مثبتی برای تایید SEC است.

صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) iShares Spot پیشنهاد شده توسط شرکت سرمایه گذاری بلک راک در شرکت تسویه حساب سپرده سپرده (DTCC) فهرست شده است که نشان دهنده تایید احتمالی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است.

اریک بالسیوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در یک تاپیک در ۲۳ اکتبر X (توئیتر سابق) گفت: گفت فهرست DTCC “بخشی از فرآیند” ارائه ETF های رمزنگاری به بازار بود. ETF iShares Spot Bitcoin (BTC) دارای نماد IBTC است که نشان‌دهنده فهرست شدن احتمالی در بورس اوراق بهادار نزدک است و سهام وسیله نقلیه سرمایه‌گذاری برای عرضه و معامله در ژوئن ثبت شده است.

“این هست [the] بالچوناس گفت، این اولین ETF نقطه ای است که در DTCC فهرست شده است، و هیچ (هنوز) دیگری وجود ندارد. قطعاً شایان ذکر است که بلک راک رهبری این تدارکات را بر عهده می گیرد (کاهش، تیک تیک، dtcc) که معمولاً قبل از پرتاب اتفاق می افتد. آنها از این برای نشان دادن اینکه تأیید قطعی/قریب الوقوع است استفاده می کنند. من دارم چیزی می گیرم.»

بالچوناس حدس زد بلک راک ممکن است قبلاً چراغ سبز SEC را برای فهرست کردن ETF دریافت کرده باشد، یا ممکن است “در حال آماده شدن برای انجام این کار” باشد. بر اساس تاریخ تشکیل پرونده BlackRock، SEC تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ فرصت دارد تا تصمیم نهایی را در مورد تأیید یا رد ETF اتخاذ کند.

مربوط: EY می گوید ETF های بیت کوین باعث افزایش تقاضای نهادی عظیم می شود

اگر برنامه بلک راک تایید شود، می‌تواند دریچه‌هایی را برای تعدادی از برنامه‌های ETF رمزنگاری نقطه‌ای که در حال حاضر توسط SEC بررسی می‌شوند، باز کند، از جمله ARK Investments، Fidelity و Valkyrie. تا کنون، SEC درخواست‌هایی را برای فهرست کردن بیت‌کوین نقطه‌ای یا اتر (ETH) در صرافی‌های ایالات متحده تایید نکرده است، اما از اکتبر ۲۰۲۱ شروع به اجازه دادن به وسایل سرمایه‌گذاری مرتبط با معاملات آتی بیت‌کوین کرد.

فهرست BTCC به دنبال دستور دادگاه استیناف ایالات متحده در اجرای تصمیم ۲۹ اوت مبنی بر الزام SEC به بررسی یک برنامه Spot BTC ETF از Grayscale Investments است. Grayscale در ۱۹ اکتبر اظهارنامه ثبت نامی را به SEC ارائه کرد تا سهام بیت کوین Trust خود را در Arca بورس اوراق بهادار نیویورک تحت نماد GBTC فهرست کند.

مجله: گریسی چن، خوشبین بیت کوین ETF و شکاک جهانی سکه: تالار آتش

به روز رسانی (۲۴ اکتبر، ۱۵:۲۵ UTC): طبق گزارش ها، صندوق قابل معامله iShares Spot بیت کوین BlackRock از لیست Depository Trust & Clearing Corporation حذف شده است.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا