اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال از ارزهای بین المللی فراتر می روند – مدیر عامل بلک راک

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لری فینک می‌گوید سرمایه‌گذاران جهانی در مورد افزودن دارایی‌های کریپتو به پرتفوی خود مشتاق‌تر و بیشتر می‌شوند.

لری فینک، مدیر عامل بلک راک، اظهارات جدیدی را در حمایت از نقش ارزهای دیجیتال در دموکراتیزه کردن سرمایه گذاری در سرتاسر جهان بیان کرده است و به علاقه فزاینده به دارایی های دیجیتال در میان مشتریان این شرکت دامن می زند.

فینک در 14 جولای در مصاحبه ای با CNBC “Squawk on the Streets” گفت: “سرمایه گذاران در سراسر جهان به طور فزاینده ای از ما در مورد ارزهای دیجیتال سوال می پرسند.” بلک راک بزرگترین مدیر دارایی جهان است، با بیش از 8 تریلیون دلار دارایی در انواع مختلف. محصول سرمایه گذاری

از نظر فینک، ارزهای رمزنگاری شده دارای «ارزش متمایزکننده از سایر کلاس‌های دارایی» هستند که می‌تواند به تنوع پرتفوی کمک کند. ”[…] این یک واحد پولی فراتر خواهد رفت زیرا بسیار بین المللی است.”

«Squawk on the Street» اثر لری فینک از Blackrock. منبع: CNBC

علیرغم اظهارنظرهای طرفدار رمزارزها در طول مصاحبه، فینک از اظهار نظر در مورد برنامه صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) BlackRock در ایالات متحده خودداری کرد، اگرچه این برنامه هنوز توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در دست بررسی است. SEC.

آقای فینک افزود: «ما در حال کار با تنظیم‌کننده‌ها هستیم، زیرا مانند هر بازار جدید، اگر نام BlackRock در آنجا باشد، مطمئن می‌شویم که سالم، سالم و محافظت شده است.»

طی چند سال گذشته، چندین برنامه برای فهرست کردن ETF های بیت کوین در بازار نقدی توسط SEC رد شده است. اما با توجه به موفقیت چشمگیر مدیر دارایی در تایید ETFها، بایگانی BlackRock امیدی دوباره به وجود آورد که تایید قریب الوقوع است. به گفته اریک بالچوناس و جیمز سیفرت از بلومبرگ اینتلیجنس، بلک راک تاکنون 550 درخواست ETF ثبت کرده است و تنها یک بار رد شده است.

فینک در مصاحبه ای گفت: “ما معتقدیم که مسئولیت دموکراتیزه کردن سرمایه گذاری را داریم. ما کار بزرگی انجام داده ایم و نقش ETF ها در جهان در حال تغییر سرمایه گذاری است.”

پس از تشکیل پرونده BlackRock، محصولات مشابه ETF چندین بار در ایالات متحده مجدداً ثبت شده است. مدیران دارایی در انتظار چراغ سبز عبارتند از Fidelity، Bitwise، 21Shares، WisdomTree و Investco.

در حالی که مدیران دارایی ایالات متحده منتظر تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستند، اولین ETF بیت کوین اروپا قرار است اواخر سال جاری توسط Jacobi Asset Management مستقر در لندن آغاز به کار کند. این محصول قرار بود در سال 2022 عرضه شود، اما به دلیل بازار نزولی به تعویق افتاد. ژاکوبی گفت تقاضا از سال گذشته به تدریج تغییر کرده است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا