🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلک راک با تبلیغات جدید خود دنیای ETF بیت کوین را شوکه کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ممکن است فضای صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) بیش از ۵ میلیارد دلار جریان داشته باشد، اما این صنعت هنوز در مراحل ابتدایی خود است. iShares Bitcoin Trust (iBIT) BlackRock، یکی از صادرکنندگان تایید شده توسط SEC ایالات متحده، اخیرا سقوط تبلیغی که جنگ بازاریابی را به سطح جدیدی می برد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ ETF، با تجزیه و تحلیل چشم انداز تبلیغات ETF بیت کوین، این تبلیغ را “ساده، مدرن و موثر” توصیف کرد. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که بلک راک ترجیح داد به جای جذابیت برای طبقه خاصی از سرمایه گذاران، جوی قوی مشاور پسند ایجاد کند.

ETF بیت کوین نقطه ای بلک راک با پیشرفت مرتبط است و غول بانکداری سرمایه گذاری قول سادگی داده است و می گوید مشترکانش می توانند ETF های بیت کوین را به همان روشی که سایر محصولات ارائه می دهد در دنیای مالی سنتی مدیریت کنند. هدف از تبلیغات بلک راک این بود که به سرمایه گذاران اطلاع دهد که طبقه دارایی جدیدی در بازار وجود دارد که به سرمایه گذاران فرصت بهره مندی از این روند را می دهد.

در طی تقریباً پنج هفته پس از چراغ سبز محصولات توسط SEC ایالات متحده، بلک راک تسلط خود را به شکل کوچکی تثبیت کرده است و در مجموع جریان ورودی و دارایی های تحت مدیریت (AUM) از همتایان خود پیشی گرفته است.

نبرد بازاریابی برای ETF بیت کوین نقطه ای تشدید می شود

قبل از اینکه بلک راک تبلیغات خود را منتشر کند، سایر صادرکنندگان ETF بیت کوین مانند Bitwise تبلیغاتی را به امید ماندن در دنیای جدید اجرا کردند.

تاکنون، تبلیغات Bitwise را ترجیح داده اند. محصول جدید مشتریان بیشتری را نسبت به پیش بینی ها جذب کرد، همانطور که بازار ETF بیت کوین گسترده تر نشان می دهد.

Grayscale Investments همچنین دارای یک استراتژی بازاریابی است که علیرغم خروج مداوم از آن اتخاذ کرده است. هدف این شرکت به رهبری مایکل سوننشاین این است که با گذشت زمان، سرمایه گذاران از تسلط و تخصص آن در چشم انداز سرمایه گذاری بیت کوین قدردانی کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا