اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Grayscale: ETF BlackRock در حال درخواست برای بیت کوین «لحظه اعتبارسنجی»

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل سوننشاین گفت که تلاش‌های بلک راک برای پیشبرد تلاش‌های خود در زمینه ارزهای دیجیتال تنها به مشروعیت بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی می‌افزاید.

مدیر عامل Grayscale Investments، Michael Sonnenschein می‌گوید سونامی اخیر برنامه‌های صندوق قابل معامله در بورس (ETF) Spot Bitcoin (BTC) باید به عنوان «لحظه اعتبارسنجی» بیت‌کوین تلقی شود.

در مصاحبه ای با CNBC در 12 جولای آخرین سفارش، Sonnenschein این تصور را رد کرد که بلک راک برای ورود به مسابقه بیت کوین ETF “غیرعامل” است.

«به معنای واقعی کلمه، مشاهده اینکه بزرگترین مدیر دارایی جهان به طور علنی متعهد به پیشبرد ابتکارات ارزهای دیجیتال خود است، تنها مشروعیت طبقه دارایی و قدرت ماندگاری آن را آشکار می کند.»

تنها در چهار هفته گذشته، حداقل هفت سرمایه گذار نهادی بزرگ، از جمله بلک راک، برای ETF بیت کوین در ایالات متحده درخواست داده اند.

در صورت تایید، هم سرمایه گذاران نهادی و هم سرمایه گذاران خرده ایالات متحده، راه آسان و قانونی برای لمس قیمت بیت کوین بدون مالکیت واقعی آن خواهند داشت.

Sonnenshain گفت: “لاف بندی ETF اثبات شده است و نقاط دسترسی به دارایی های مختلف را فراهم می کند، چه کالاها و چه سهام.”

بیت کوین یک دارایی پاک نشدنی است. سرمایه گذاران می خواهند و حق دسترسی به آن را دارند.

تا به امروز، Sonnenshine’s Grayscale با اجازه دادن به سرمایه گذاران برای تجارت سهام در تراست هایی که دارایی های بیت کوین بزرگ را از طریق Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) دارند، بستر بیت کوین را برای سرمایه گذاران ایالات متحده فراهم کرده است.

با این حال، این شرکت همچنین می‌خواهد آن را به یک ETF بیت‌کوین تبدیل کند، که به مخترعان این امکان را می‌دهد تا روشی بسیار آسان‌تر برای معامله قیمت بیت‌کوین بدون تخفیف‌های ارزش خالص دارایی‌های مزاحم ارائه شده توسط GBTC. تبدیل شوند.

“این که بتوانیم مانند امروز از طریق GBTC به سرمایه گذاران در معرض دید بیت کوین قرار دهیم، نقطه عطفی باورنکردنی بود.” […] با این حال، حرکت به یک ساختار ETF حمایت بیشتری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. “

در ژوئن 2022، Grayscale علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل رد درخواست تبدیل GBTC در سال 2021 شکایت کرد.

مربوط: Grayscale شکایت خود را با Fartree در مورد تغییرات پیشنهادی در بیت کوین تراست حل کرد

Sonnenshain گفت: “اگر ما در این چالش موفق شویم، در واقع میلیاردها دلار سرمایه سرمایه گذار را از طریق آن باز می کنیم.”

طی چند روز پس از ثبت نام ETF بیت کوین بلک راک در 15 ژوئن، قیمت بیت کوین 20 درصد افزایش یافت و در 6 جولای به 31460 دلار رسید. در حال حاضر 30633 دلار معامله می شود.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا