اخبار ارز دیجیتال

ETF بلک راک خرید بیت کوین ایالات متحده را تحریک می کند، مطالعه یافته های “از صفر”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحلیلگران استدلال می کنند که با افزایش سرعت انباشت بیت کوین ایالات متحده، بیت کوین باید به عنوان تنها دارایی واقعا کمیاب در جهان نگهداری شود.

یک پیش‌بینی جدید می‌گوید بیت‌کوین (BTC) «همه دستاوردهای رفاه» را در آینده جذب می‌کند و مردم را بدون مواجهه با آن‌ها پشت سر می‌گذارد.

و تاپیک توییتر در ۸ ژوئیه، سرمایه گذار لوک برویلز از چشم انداز جسورانه ای که چگونه بیت کوین می تواند به “ارز اساسی جامعه” تبدیل شود، پرده برداری کرد.

سرمایه گذاران به خریداران بیت کوین می گویند از صفر خارج شوند

آنچه که به عنوان تفسیری در مورد استقبال هوش مصنوعی (AI) از بیت کوین آغاز شد، به سرعت به یک نمای کلی از چگونگی تبدیل بیت کوین به ارز رایج جهان تبدیل شد.

برای برویلز، ویژگی کلیدی بیت کوین – عرضه ثابت و بدون تغییر – آن را به عنوان یک دارایی مطمئن در آینده منحصر به فرد می کند.

او نوشت: “هر نوآوری (از جمله هوش مصنوعی) در سریع ترین زمان ممکن برای کاهش قیمت ها به صورت رقابتی عجله خواهد کرد. کشورها سعی خواهند کرد تا در سریع ترین زمان ممکن ارز چاپ کنند تا قیمت ها را بالا ببرند و بازارهای اعتباری را حفظ کنند. هر دوی این نیروها سرعت را افزایش می دهند.”

از سوی دیگر، BTC انتشار گازهای گلخانه ای را ثابت نگه می دارد، بنابراین حتی نوردهی های کوچک نیز از صفر فاصله دارند.

برویلز گفت: “ما با آینده کمتر از گذشته مشترکیم… بیت کوین در حال حاضر در صدها میلیون واحد سیاسی در بسیاری از کشورها معامله می شود. تمام رونق حاصل از نوآوری به بیت کوین، ارز پایه جامعه سرازیر خواهد شد.” ادامه داد.

به همین دلیل برای مردم بسیار مهم است که «از صفر شروع کنند.» گفتن «بیت کوین طلای دیجیتال است» مانند این است که بگوییم لوکوموتیو یک اسب آهنین است. ”

داده های دینامیک عرضه بیت کوین منبع: لوک برویلز / توییتر

دیدگاه او با موقعیت اخیر اعلام شده مدیر عامل سابق صرافی مشتقات ارز دیجیتال BitMEX، آرتور هیز، مطابقت دارد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، هیز معتقد است که هوش مصنوعی به لطف ویژگی های منحصر به فرد آن در مقایسه با سایر دارایی ها، از جمله طلا، به طور غریزی بیت کوین را به عنوان راه نجات مالی انتخاب می کند.

در نتیجه، هوش مصنوعی به تنهایی می تواند قیمت بیت کوین را به بالای ۷۵۰۰۰۰ دلار در هر توکن برساند.

تسلط عرضه بیت کوین به “نقطه عطف” می رسد

در همین حال، مسابقه برای تامین باقیمانده عرضه بیت کوین ممکن است از قبل آغاز شده باشد.

مطالب مرتبط: با ظهور خریداران ۳۰۰۰۰ دلاری بیت کوین، قیمت بیت کوین “قطعا صعودی” باقی می ماند

برویلز استدلال کرد که نقدینگی بیت کوین در واقع در طی سقوط بازارهای متقابل در مارس ۲۰۲۰ به اوج خود رسید و از آن زمان تاکنون آن گام را دوباره به دست نیاورده است.

در همین حال، زمانی که بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، یک برنامه کاربردی صندوق معامله شده بورس (ETF) مبتنی بر بیت کوین را اعلام کرد، فعالیت بیت کوین ایالات متحده افزایش یافت.

همانطور که توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode اشاره شده است، به نظر می رسد ایالات متحده در حال ارزیابی مجدد قرار گرفتن در معرض آن است.

پس از اعلام درخواست بلک راک بیت کوین ETF در ۱۵ ژوئن، سهم عرضه بیت کوین که توسط شرکت های آمریکایی نگهداری و معامله می شود، افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و در صورت ادامه این روند، احتمال مزیت عرضه وجود دارد. این یک نقطه عطف خواهد بود. نظر داد ۸ جولای.

نمودار پیوست تفاوت تغییر در مالکیت عرضه بیت کوین را بر اساس منطقه نشان می دهد.

نمودار مشروح تغییر عرضه سال به سال در منطقه BTC. منبع: Glassnode/Twitter

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا